דף הבית >> מדיה וארכיון >> מבצע עיקור וסירוס החתולים בעיצומו
 
 
 
תושבי היישובים בגלבוע רואים תוצאות בשטח
 
המבצע עליו הכריזה המועצה ממשיך. צוות המועצה לוכד את חתולי הרחוב, מעקר את הנקבות ומסרס את הזכרים ומשיבם לאחר התאוששות קטנה, למקום המחיה אליו הם רגילים. בכך, גורם עיקור החתולים למניעת התרבותם ומביא לשיפור ניכר באיכות החיים, הן של החתולים והן של התושבים ומאפשר חיסכון בעלויות המזון והטיפולים הרפואיים.
בארץ ישנם כ-600,000 חתולי רחוב. הם משוטטים ברחובות בחיפוש אחר מקור מזון בכל מקום שרק ניתן וסובלים באופן קבוע מקור, התייבשות, התעללות, מחלות ויראליות/חיידקיות, קרבות, צמא ותאונות דרכים. עקב כך, אורך החיים של חתול רחוב קצר יותר בהשוואה לחתול בית, וכיום הגיל הממוצע לחתול רחוב הינו 3 שנים (לעומת חתולי בית אשר חיים עד לגיל 17 שנים).
שרה יהב, תושבת רמת צבי פרגנה לעוסקים במלאכה וציינה לשבח את הלוכד ישי מלכה. "מבחינתי, הוא הרבה יותר מלוכד. הרגישות שלו, הגישה המבינה, המקבלת והמסייעת לא ברורות מאליהן. אני אישית נעזרתי בו רבות וזכיתי ליחס שאין מילים לתאר אותו" אמרה יהב שהרעיפה שבחים גם על ד"ר שי רודריג, הווטרינר הרשותי וג'אניס גולדמן, מנהלת הכלבייה מהם זכתה למענה והבנה, לדבריה. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים