דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מגרש רב תכליתי חדש במגן שאול
 

לרווחת הציבור

ילדי הגנים בישוב מגן שאול, יחד עם הנהלת הישוב, הגיעו לחנוך את המגרש הרב תכליתי החדש ביישוב. הטקס החגיגי והמרגש צוין בנוכחות ראש המועצה וכל הנהלת המועצה.
 
במסגרת הפרויקט, נבנה למעשה המגרש מחדש- על חורבות המגרש הקודם, ובהשקעה של מעל ל-600 אלף שקל, הותקן מגרש חדש וצבעוני המיועד למשחקי כדור שונים, אירועים קהילתיים ותרבותיים, ולטובת טיפוח הספורט העממי והתחרותי במגן שאול. עלויות בניית המגרש החדש התחלקו בין  היישוב, המועצה והספורטוטו (המועצה להסדר ההימורים), כאשר מי שפיקח וניהל את הפרויקט הייתה החברה הכלכלית בגלבוע.
 
עובד נור, ראש המועצה אמר במהלך הטקס כי "כמו כל דבר שעושים אותו ביחד- זה מצליח, כך גם במקרה הזה, והתוצאה המצוינת. אני שמח לראות את ילדי מגן שאול ומאחל להם שישחקו ויבלו כאן על המגרש, כמה שיותר. נמשיך בעשייה המבורכת הזו, כי אין דרך אחרת."

 

יונה אפרים, חבר מליאה המתגורר במגן שאול, בירך אף הוא וציין כי "אני שמח שהגענו למעד הזה. לדעתי זה אחד מהמגרשים היפים ביותר באזור. אני מודה למועצה ולכל הגורמים אשר נרתמו לטובת העניין, ראו את הצורך, וקידמו את העשייה."

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים