דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> מדריכי קידום הנוער בגלבוע מתחילים שנה
 
 
 
טרם פתיחת שנת הלימודים קובצו יחדיו מדריכי המוגנות של בתי הספר בגלבוע והמדריכים החברתיים של היחידה לקידום נוער של מועצה אזורית הגלבוע שממוקמת במרכז הסקרנות שבקבוצת גבע למפגש סיכום של השנה החולפת והכנה לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ה.
מדריכי המוגנות בגלבוע חלקם הוכשרו מטעם התכנית לעיר ללא אלימות, וחלקם  משמשים בתפקיד זה בכפרים במסגרת התנדבותם לשירות לאומי לאחר שעברו הכשרות מקצועיות מתאימות . תפקידם של מדריכי המוגנות הוא במניעת שוטטות, נשירה סמויה ותופעות אלימות ועבריינות, לשמש אוזן קשבת לתלמידים ועוד.
המפגש של מדריכי המוגנות והמדריכים החברתיים כלל בנוסף לסיכומים השונים של השנה שהסתיימה, ארוחת צהרים, ובסיומה התקיימה  הרצאה מרתקת מפי פסיכולוג מכון פירם- דני שטיינר שהרצה על ההתמודדות עם תופעות התמרדות בקרב ילדים ובני נוער וציידם בכלים חינוכיים מתאימים.
דקלה בן משה מנהלת היחידה לקידום נוער מסרה כי חלק מההצלחה הגדולה של מחלקתה במניעת אחוזים גדולים של נשירת בני נוער בכלל הישובים בגלבוע והגשתם לבגרות הם המדריכים החברתיים של היחידה לקידום נוער ומדריכי המוגנות שעובדים יחדי בשיתוף פעולה מלא.

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים