דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מהפכת החינוך בצפון מגיעה לגלבוע
 

מהפכת החינוך בצפון מגיעה לגלבוע: פעילות חינמית, אחרי שעות הלימודים, לכל ילד בכיתה ד'-ה'

>>אתם מוזמנים לענות לסקר חוג לכל ילד  - עברית

>>אתם מוזמנים לענות לסקר חוג לכל ילד  - ערבית


תחום החינוך הבלתי-פורמאלי, המנוהל ע"י המרכזים הקהילתיים בגלבוע, קיבל השבוע חיזוק משמעותי וניכר וזאת במסגרת יישום תכנית שר החינוך לחיזוק החינוך בצפון. במסגרת תכנית המשרד- "חוג לכל תלמיד", בוצעו התאמות עבור ילדי הגלבוע, וזאת על פי צרכים ורצונות הנהגות הישובים וועדי ההורים. הדבר יתבטא בכך שכל תלמידי כיתות ד'-ה' בגלבוע, יזכו לפעילות שבועית, במשך שעה, וזאת בעלות סמלית של 10 שקל לחודש בלבד!
 
הפעילויות יצאו לדרך החל מתאריך 15/10/2017 על ידי המרכזים הקהילתיים, המנוהלים ע"י סיון גולדמן, וההרשמה לאותם חוגים תחל עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ח. הפעילויות שיינתנו לילדים יהיו במגוון תחומים מרתקים לעולם הילד: שפות (אנגלית, ערבית, עברית), טכנולוגיה ומדעים (חוגים במחשבים, רובוטיקה, יזמות וחדשנות, רשתות חברתיות וכו'), טבע, סביבה, וקיימות, וכן תחום האמנות לרבות חוגים בתיאטרון, צילום, אמנות פלסטית, כתיבה יוצרת וכו'. כל הפעילויות יתקיימו אחר שעות הלימודים, כאמור בתיאום עם הנהגות היישוב, ומתוך שאיפה של רצף פעילות חינוכית לילדים.
 
עובד נור, ראש המועצה: "אנו מתנהלים תחת התפיסה הארגונית לפיה "החינוך הוא התשובה לכל השאלות", מכאן שאנו מחבקים בחום כל עזרה בנידון, ומודים לאנשי משרד החינוך על הסיוע האיכותי עבור ילדי הגלבוע. התברכנו בילדים ובנוער מעורב חברתית ובעל תודעת פעילות למען הקהילה, והתכנית הזו בהחלט תעצים מגמה זו, ותשרת אלמנטים חינוכיים וערכים החשובים לחיינו בגלבוע."
 

"חוג לכל ילד" היא חלק מתכנית חינוכית מקיפה שגיבש שר החינוך, נפתלי בנט, יחד עם צוות משרד החינוך, לקידום החינוך במחוז צפון. התכנית כוללת השקעות תקציביות ופעולות שנועדו לצמצום פערים והרחבת ההזדמנויות של כל התלמידים להשתלב בעתיד במוסדות להשכלה גבוהה ובתפקידי מפתח, ללא קשר למצבה הסוציו-אקונומי של משפחתו.

 
מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ומובילת התכנית, ד'ר אורנה שמחון: "עשייה חינוכית היא מתן הזדמנות שווה וטובה לכל ילדה וילד למצות את מלוא כישוריהם, להגשים את עצמם, לצמוח ולהשתלב בכל מקום. משרד החינוך הקצה לטובת התכנית 44 מיליון שקל, וצפויים להשתתף בה כ-51,000 תלמידים. בנוסף, במסגרת חיזוק החינוך בצפון אנו מקדמים תכנית מודולרית חינוכית ייחודית לרשויות, ושוקדים על שיפור הסביבה הלימודית במח"טים (על יסודי)"
.

>>אתם מוזמנים לענות לסקר חוג לכל ילד  - עברית

>>אתם מוזמנים לענות לסקר חוג לכל ילד  - ערבית

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים