דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> "מה עושים עם ג'ני":
 

"מה עושים עם ג'ני": קומדיה מרגשת ומצחיקה, שהביאה לגלבוע את אגדת התאטרון המופלאה- ליא קניג .

 
הקהל הרב שהגיע  לאולם בבית ציזלינג, זכה לצפות באגדת התיאטרון, השחקנית המופלאה- ליא קניג, וזאת במסגרת ההצגה "מה עושים עם ג'ני", מבית היוצר של תאטרון הבימה. הייתה זו הצגת המנויים מס' 3 לעונה זו בסדרת התאטרון הרפרטוארי, וצופי הגלבוע זכו לצפות בגרסה העכשווית למחזה הידוע, מאת דונלד ר.ויילד, תרגום שמוליק לוי, ועריכה ובימוי של הלל מיטלפונקט.
 
גולת הכותרת עמדה בהופעתה המרגשת והאנרגטית של השחקנית ליא קניג (בת 88!), שמגלמת את הדמות הראשית במחזה- ג'ני האלמנה. "מה עושים עם ג'ני" היא קומדיה על כל אחד מאתנו, על צעירים החיים בהכחשה ופחד מפני הזקנה האורבת להם, ועל זקנים המתעקשים על רוח הנעורים וההרפתקנות שעדיין בוערת בהם. במהלך המחזה ולתדהמתן הבורגנית של בנותיה, מחליטה ג'ני להעביר את ימי זקנתה בשתיית שמפניה, ציור תמונות עירום וחיים עם גבר בן גילה. עוד "אגדת תיאטרון" שהופיע בהצגה הייתה מרים גבריאלי בת ה-82 המגלמת בהצגה את יודורה, דודתה של ג'ני.
 
מספרת רינת יוסף, מנהלת סל תרבות יישובית (בגלבוע): "ליא קינג היא ללא ספק אגדת תיאטרון, וכל צופה באולם הרגיש זכות גדולה לצפות בה. כמה אנרגיות וכמה עוצמה בשחקנית אחת! ניתן היה לראות ולהרגיש כיצד ליא יחד עם מרים, נהנות ומהנות על הבמה ובמלוא כוחן. ההצגה הזו היא חוויה אדירה".
 
במחלקת התרבות בגלבוע ביקשו להודות לתאטרון הלאומי "הבימה" על הצגה איכותית ולצוות השחקנים המדהים שהופיע באולם בית ציזלינג. כמצופה, בסוף ההצגה הקהל קם על רגליו והריע לשחקנים המדהימים על משחקם המופלא. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים