דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מוא"ז הגלבוע מציגה עמידה מרשימה בתכנית ההתייעלות: חודשיים אחרי שמונה, שוחרר החשב הפנימי
 

מוא"ז הגלבוע מציגה עמידה מרשימה בתכנית ההתייעלות: חודשיים אחרי שמונה, שוחרר החשב הפנימי

 
במליאת המועצה האחרונה, עדכן ראש המועצה, ביחד עם גזבר המועצה, על עמידה מרשימה באבני הדרך של תכנית ההתייעלות המעודכנת, המשקפת תקציב מאוזן, ומעידה על חסכון ניכר בהוצאות, הגדלת ההכנסות והתייעלות. ההתנהלות הכלכלית הנכונה של המועצה, קיבלה החודש גם את אישור משרד הפנים, אשר מפקח באופן הדוק על יישום התכנית. במסגרת ההצלחות ולקראת שנת התקציב הבאה, מתייתרת עבודתו של החשב הפנימי שמינתה המועצה לפני כחודשיים.
 
עובד נור, ראש המועצה: "אנחנו עומדים יפה ביעדי תכנית ההתייעלות- קיצצנו באופן משמעותי ושאפתני בהוצאות, הגדלנו הכנסות, התייעלנו ואנו נותנים מענה הולם לבעיית התזרים. תהליך הבראת המועצה והגעה לאיזון תקציבי דורשים קשר ישיר עם ספקים, וניהול החוב, ואני מודה למייאס זחאלקה על הסיוע שהעניק. אני גם מודה לאותם ספקים המגלים אורך רוח, וסבלנות, ולחברי המליאה שנתנו גיבוי לכל התהליך. האחריות הציבורית מחייבת אותנו להמשיך בדרך זהירה גם בשנת התקציב הבאה".
 
כזכור מוא"ז הגלבוע יזמה, את מינויו של מייאס זחאלקה, כחשב פנימי לצרכי ליווי תכנית ההתייעלות, ולצורך סיוע לגזבר בניהול הקשר עם הספקים, וכן ביצרת מנגנונים המקלים על תזרים המזומנים במועצה. בטרם התמנה, עמדה מוא"ז הגלבוע במצב בו מרבית חובה הוחזק אצל ספקים חיצוניים, כך שגם בהתייעלות המרבית, עדיין נשאר חוב עבר בעייתי. 
התעקשות המועצה להיצמד לתכנית התייעלות, כללה החלטה גורפת לא להוציא יותר צ'קים דחויים. לאור ההתמודדות עם המשמעויות גויסה פעילותו של זחאלקה, שהובילה להבנות עם הספקים ולכך שהחוב אצל הספקים ירד דרמטית, ומרביתו נפרס לטובת כל הצדדים. 
 
עם סיום עבודות של זחאלקה, חוזר המצב לקדמותו לפיו מורשי החתימה בחשבון המועצה הינם ראש המועצה והגזבר, ג'אוד זועבי.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים