דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מועדון גלבוע מעיינות חגג סיום עונה
 

מועדון הגלבוע מעינות חגג סיום עונה שביעית להקמתו

במועדון הכדורסל המשותף לשתי המועצות גלבוע ועמק המעיינות ציינו בפעם השביעית סיום עונה, בטקס פרידה מבוגרי י"ב במעמד ראש מועצה אזורית הגלבוע עובד נור, ונציג מ.א.עמק המעיינות אלעד פשחור מנהל מחלקת הספורט. בסיום הטקס התקיים הפניג לשחקני המועדון.

 ביום שישי האחרון(09.06.16) חגגו במועדון הכדורסל גלבוע מעיינות חגיגה כפולה, סיום עונה מרובת הישגים של קבוצת הנערות, ילדים ושל קבוצת נערים לאומית שזכו באליפות המדינה לאחר שגברו על מכבי ת"א, וסגנות אליפות המדינה של קבוצת נוער לאומית ופרידה מבוגרי המועדון. המועדון חגגו גם שבע שנים להקמתו.
במעמד ראש מועצה אזורית הגלבוע עובד נור ונציג מועצה אזורית עמק המעיינות נערך טקס בו נפרדו
במועדון מ- 36 בוגרי ובוגרות המועדון שסיימו את השנה.

בסיום הטקס התקיים הפנינג קצר לילדי החוגים והקט סל שבסיומו ירדו  בני המשפחות והילדים אל פרקט המגרש לצילומים עם צלחות האליפות של הקבוצה הבוגרת גלבוע גליל שזכתה באליפות הליגה הלאומית ועלתה ליגה.
ראש המועצה עובד נור: " בורכנו במועדון נוער מהמפוארים בארץ ואנו גאים על הפעילות וההישגים, ומודים ללירן וינקור שמוביל את העשייה המדהימה עם צוות המאמנים המקצועיים, ברכות לבוגרי המועדון שמהווים דוגמה להתמדה ונחישות שהספורט מקנה, מועצה אזורית הגלבוע, רואה את הכדורסל  כחינוך ודרך חיים לילדינו, אנחנו נמשיך להשקיע במפעל הנפלא הזה, כיף וסיפוק לראות את המשפחות על ילדיהם מגיעים לאירועי הכדורסל ונהנים."

 
מנכ"ל המועדון לירן וינקור ביקש להודות בהזדמנות זו  ליואב גלסמן, ולנתי כהן המנהל הארגוני של גלבוע מעיינות על הצלחתם לארגן את האירוע
.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים