דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מועדון רכיבת האופניים 500 וואט מהגולן עד לאילת
 

מהגולן לאילת בחמש מאות וואט

מועדון רוכבי האופניים בגלבוע קיים בפעם השביעית את מסע האופניים המסורתי חוצה ארץ לאורכה כ- 650 ק"מ בגבהים משתנים, כאימון הכנה פיזי ומנטלי לקראת תחילת עונת הרכיבה. השנה יצאו במסגרת מסע האופניים  השנתי מ"הגולן לאילת" 35 רוכבים מגלבוע והסביבה בגילאים שונים כשהצעירים בהם בני 7 והמבוגר בן 53.

מטרת מסע האופניים  מצפון לדרום המתפרש על פני ארבעה ימים לשלב ולפתח את היכולת האירובית הפיזית של הרוכבים לקראת עונת הרכיבה הקרובה ואת כושר הסיבולת המנטלית במקביל להנחלת ערכיות העזרה ההדדית, הנחישות והכרת הארץ מצפון לדרום.
השנה גם רכבו זה לצד זה בדבוקת הרוכבים  אבות ובנים, אלה מקא בת ה-13 מגן נר עם אביה רונן, ומאור אנקונינה בן ה-13 מרם און שרכב עם אביו משה.
בדבוקת הרוכבים עצמה, רכבו רוכבים ורוכבות בדירוגים וגילאים שונים נערים  ונוער בגילאים 14 עד 18 ורוכבי מאסטרס בגילאים 20 עד 40.
במסע עצמו הרוכבים יצאו לדרך ביום הראשון מהחרמון עד לכפר יחזקאל כאשר ביום השני והשלישי רכבו דרך בקעת הירדן עד למצפה רימון, שלב שהוגדר כמבחן מנטלי בשל העליות הגדולות והמתמשכות.
ביום הרביעי והאחרון של מסע האופניים יצאו הרוכבים ממצפה רמון שאל שבעת הקילומטרים האחרונים הצטרפו רוכבים צעירים מהמועדון בני ה-7 שני ועינב רמות עד לסיומו של המסע באילת שהסתכם בסה"כ ברכיבה על פני כ-650 ק"מ  ומעל כ- 7000 מ' גובה מצטבר.
שחף רמות מנהלת מועדון  "500 וואט" אמרה:  "המסע עצמו מופק כחלק מתוכנית האימונים והעבודה השנתית של המועדון תחת מחלקת הספורט של המ.א. הגלבוע,מנהל המחלקה שלומי אייל באופן מסורתי תומך ומעודד את קיום הפעילות השנתית כולה ובמסגרתה המסע כחלק מתפישת עולם של הנגשת פעילות אתגרית עממית לבוגרים ותחרותית הישגית לנערים ונוער בתחומי ורחבי המועצה."

    רמות בקשה לציין בהזדמנות זו את השותפים והתורמים שתמכו במימון מסע האופניים:
High5 ו32 gi מוצרי תזונת ספורט, איכותיים ששימשו כדלק אנרגיה לרוכבים לאורך המסע, גרפיקל הדפסות תל יוסף, צמח חקלאות"
.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים