דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מופעי סוף שנה של אולפן למחול גלבוע
 

היכן שהמילים נגמרות- מופעי סוף שנה של אולפן למחול גלבוע


אולפן למחול גלבוע הציג לפני כשבוע, את מופעי סוף השנה, בהם כיכבו תלמידי האולפן. בכך הסתיימו יומיים של הופעות מקסימות שכללו מגוון סגנונות כבלט קלאסי, מחול מודרני, היפ-הופ וריקודי טרום מחול של הרקדניות הצעירות. המופע ביום א' היה של בוגרות האולפן, והתקיים פעמיים באותו הערב, לנוחיותם של עשרות הורים ואורחים שגדשו את האולם בבית ציזלינג (עין חרוד). המופע של צעירות האולפן היווה תצוגת מחול יצירתית ומיוחדת, שביקשה להקנות לצופים את המושג, לרמה לה יוכלו להגיע התלמידים.
 
שלושת ההופעות השנה, נפתחו בהופעה מיוחדת במינה, במהלכה רקדו כ-50 תלמידות, יצירת בלט מרהיבה לאורך כ-10 דקות. הייחודיות בהופעה הזו נעוצה בכף שהשתלבו בה רקדניות המגיעות מכל שדרת הגילאים, החל מרקדניות בכתה ו', דבר המשדר מסר חשוב למידת האחראיות ומנגד הבמה המכובדת הניתנת לרקדניות המצטיינות. כאמור, הופעה זו פתחה את כל שלושת המופעים והיוותה גורם שהלהיב ושלהב את הקהל, שליווה את ההופעות בקריאות עידוד ומחיאות כפיים סוערות.
 
עובד נור, ראש המועצה עלה לברך בסוף המופע ביום שני ואמר בין השאר כי "עם כל האתגרים הגדולים שהגלבוע מתמודד, ישנם דברים, שלא רק שלא עצרנו, אלא אנו מפתחים בייתר שאת. הריקוד הוא אחד מהם, וזה מתוך ההבנה שהריקוד הוא לפני שמדברים, הוא היכן שנגמרות המילים וניתנת לגוף היכולת להביע עצמו. הריקוד בגלבוע מקבל חשיבות נוספת לנוכח זה שהוא מהווה שפה נוספת ומשותפת לה מתחברים כל האוכלוסיות".
 

המופעים השנה עמדו בסימן פתיחת השלוחה החדשה בגן-נר, שבאה לתת מענה לרקדניות העושות את צעדיהן הראשונים במחול, ולקרב את הפעילות בסמוך למקום מגוריהם. בשלוחות גן-נר רוקדות לראשונה בנות צעירות המגיעות מהכפר מוקייבלה, ובכך מוסיפות נדבך נוסף ומוצלח למודל החיים המשותפים בגלבוע. עוד כללו המופעים, הופעת סולו של רקדנית יפנית, הרוקדת במסגרת להקת "טוקיו סיטי בלט", שהפעימה את הקהל בריקוד בלט קלאסי.
 

 
ילנה זינשטיין, מנהלת האולפן למחול "גלבוע", בירכה את כלל תלמידיה, וציינה כי האולפן מצטיין באיכויות תרבותיות ובמורים מקצועיים. לדבריה: "האולפן למחול משלב בין יצירתיות אנרגטית, פיתוח מודעות, ואומנות מעוררת התפעלות רבה. הצפייה ברקדנים מפלסת שביל אל ליבם של צופיהם". גם הנהלת מוא"ז הגלבוע הצטרפה לברכות והודתה לילנה זינשטיין ולצוות האולפן למחול, על עונה נהדרת
!

עוד תמונות ממופעי אולפן למחול הגלבוע:
(צילום צחי רייזל)

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים