דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מופע סיום עונה: גשרים של תקוה, באמצעות הריקוד
 
השבוע התקיים מופע סיום שנת הפעילות של "גשרים בגלבוע", קבוצת המחול המשותפת לנערות ערביות ויהודיות מהגלבוע. האירוע כלל שתי יצירות- האחת של הלהקה הצעירה מהגלבוע, והשנייה של אנסמבל "גשרים" (קבוצת מחול ערבית-יהודית, בהובלתן של הכוריאוגרפיות אילנית תדמור וראבעה מורקוס.), בו רוקדות הרקדניות שמרביתן שימשו כמדריכות וכוריאוגרפיות של להקת "גשרים בגלבוע"
 
"הגלבוע הוא תמונת ראי למודל מוצלח בכל הקשור לחיים המשותפים בין כל האוכלוסיות המתגוררות ברחבי מועצה". מספרת סיון גולדמן, מנהלת המרכזים הקהילתיים בגלבוע. "כל רגע של חיבור, ספונטאני או מתוכנן, שווה את הכול! דרך אמנות המחול המאפשרת קרבה, מגע, דיאלוג פתוח ומקבל, נוצרת ההזדמנות להדברות וקבלה אשר בכוחן לחולל שינוי בין האנשים".
 
למופע שהתקיים בית העם, במושב רם-און, הגיע קהל רב שהורכב מעשרות הורים, בני משפחה וחברים של הרקדניות הצעירות, יחד עמם כל המדריכות שליוו את הלהקה הצעירה, בשנה האחרונה. להקת "גשרים בגלבוע" הציגה בערב יצירה מרגשת שעסקה בדיאלוג- ביחסים בין אדם לעצמו, במפגש הראשוני של אדם אחר ובדינמיקה בין אדם לקבוצה.
 
מיזם להקת המחול נולד כשיתוף פעולה בין "תנועת תרבות" והמרכזים הקהילתיים בגלבוע, ובבסיסו עומד הרצון להעמיק תהליכים של הסרת מחיצות וחסימות, ולהעמיק במדיניות המקדשת את ערכי סובלנות והידוק היחסים המשותפים בגלבוע. להקת "גשרים בגלבוע", מכילה 25 בנות, מכיתות ו' עד ז', אשר מגיעות מכל סוגי היישובים שבמועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים