דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מחזור נוסף של מדריכים צעירים בגלבוע
 
 
 
כמאה נערים בוגרי כיתות ט'  מיישובי הגלבוע סיימו השבוע סמינר הכשרה בתנועת בני המושבים והוכשרו לשמש כמדריכים צעירים בתנועת הנוער ביישובם.
הסמינר התקיים ביער עזריקם  בדרום, ונערך במשך עשרה ימים וכלל כ - 1800 חניכים מכל רחבי הארץ.
במהלך ההכשרה עברו הנערים הדרכות והרצאות בנושאי בניית פעילות חברתיות עם חניכים, למדו על ערכי תנועת "בני המושבים", חשיבותה ותפקידה הערכי של תנועת הנוער בימנו,  וכן מיומנויות להעברת פעילויות שטח כגון מחנאות, שדאות, התמצאות יום ולילה בשטח ועוד.
 
מנהלת  מחלקת הנוער במוא"ז הגלבוע רוחמה לבקוביץ סיפרה כי טרם היציאה לסמינר עברו תהליך הכנה של כשנה (טרום-פעילים), במהלכו למדו להכיר את עולם התוכן של התנועה ואת ערכיה.

במהלך הסמינר ביקר ראש המועצה החדש עובד נור את בני הנוער ושוחח עמם על חשיבות הדרך שהם עושים ועל חוויותיהם בסמינר.
עוד אמר ראש המועצה נור: "כראש מועצה שמחויב לתהליך החינוכי והצמחת מנהיגות צעירה בגלבוע, יש לנו בהחלט במה להתגאות. השבוע זכיתי לבקר את הנוער שלנו בקורס המדצי"ם,  שוחחתי עמם ואמרתי להם שללא ספק הם עתיד המנהיגות בגלבוע בכל תחומי החיים.  אני רוצה בהזדמנות זו לברך את ההורים ולהודות להם ולצוות ההדרכה, על עבודתם הנאמנה ותרומתם הערכית לנוער בגלבוע".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים