דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מירוץ גן נר
 

מרוץ גן נר ה-3 לזכרו של יוסף אבוטבול ז"ל 

יום חמישי,  28.4.16, חג שני של פסח

להזמנה למירוץ גן נר לחצ/י

10.4.16

זו השנה השלישית בה יתקיים מרוץ לזכרו של חייל גולני, יוסף אבוטבול ז"ל. המרוץ הוא פרי יוזמתם של כמה חברים צעירים בישוב, שהחליטו להנציח את זכרו של יוסי ז"ל והפכו את המרוץ למסורת שנתית, אליו מגיעים מדי שנה למעלה מ 1000 משתתפים. המרוץ השנה יתקיים במעמד בני המשפחה, רב היישוב, יו"ר קק"ל, ראש המועצה האזורית הגלבוע ונציג בכיר מצה"ל. 

יוסי ז"ל, בן יפה וניסים, נולד ב-כ"ג באב תשמ"ו, 27.8.86. הוא נולד וחונך בבית-שאן, ובגיל 11, עבר יחד עם משפחתו ליישוב הקהילתי גן-נר שלמרגלות הגלבוע. יוסי למד בישיבה תורנית וכשסיים את לימודיו התיכוניים התלבט האם להתגייס לצה"ל או להמשיך בלימודים תורניים. סא"ל במיל' יוסי בן-מוחה, דודו של יוסי אביטבול, סיפר: "בסופו של דבר הוא הושפע מבני ובן דודו, אשר שירת בסיירת גולני, והחליט להתגייס גם הוא למסלול לוחם בחטיבת גולני". כשבוע לפני התקרית בה נהרג סמל יוסי אביטבול, הוא השתתף במבצע בו נפצע ברגלו ופונה לבית החולים "זיו" שבצפת. לאחר הטיפול זכה ליום מנוחה בביתו, אך הוא החליט לא להשאיר את חבריו בלחימה וחזר לקרב. ביום שלמחרת נפל בקרב יחד עם חברו ליחידה, בי"ח באב תשס"ו , 12.8.2006, במלחמת לבנון השנייה.
 

חובב כהן, מיוזמי המרוץ ויו"ר ועדת ספורט בישוב: "זו השנה השלישית בה אנו מקיימים את המרוץ לזכרו וזוכים להיענות אדירה. יוסי ז"ל ראוי לכל הערכה יחד עם שאר גיבורי ישראל. השנה יתקיימו מסלולי ריצה של 2, 5 ו 10 ק"מ ומסלולי אופניים של 5 ו 20 ק"מ. הכניסה כמובן חופשית ואנו מזמינים את כולם להגיע"

להזמנה למירוץ גן נר לחצ/י

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים