דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מכתב ראשי הרשויות לנתניהו ואבו מאזן
 
 
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, עובד נור וראשי רשויות מהגליל, חתמו  על מכתב שנשלח לראש הממשלה, בנימין נתניהו ונשיא הרשות הפלסטינית, מחמוד עבאס, ובו הם קוראים לשני המנהיגים להתחיל תהליך הידברות
נור: "אמשיך להירתם לטובת תהליכים המקדמים דו-קיום, ואני מודה לכל השותפים לעשייה בגלבוע, ביחד אנו מובילים חיים של שלום ושכנות טובה"
13.10.15
ביום ראשון השבוע (12.10) חתם נור על המכתב, שמטרתו לקדם תהליך הידברות בין העמים. נור: "הגלבוע הוא מודל לחיים משותפים ושותפות דרך של יהודים וערבים, שחיים בהרמוניה וסובלנות. אמשיך לתמוך ולסייע בכל תהליך שמקדם דו קיום, אני מודה לשותפים לעשייה בגלבוע, על פעילותם למען מטרה זו בכלל, ועל התנהלות אחראית בימים אלו בפרט".
על המכתב חתמו ראשי רשויות יהודיות, ערביות, דרוזיות וצ'רקסיות מהגליל והאזור, אשר מנהלים אורח חיים של דו קיום: "בכל שגרת יומנו, אנו עושים ופועלים יחד למען דו קיום וחיים משותפים ברי קיימא, וחרף האירועים רוב תושבינו דוגלים בסובלנות וסולדים מאלימות. עם זאת, בימים האחרונים אנו שרויים בדאגה רבה נוכח המתרחש ברחובותיה של מדינת ישראל", נכתב בפנייה.
"אנו מאמינים שפגישה אמיצה בין שני המנהיגים יכולה להוביל את כולנו ממצב של משבר להזדמנות". ראש הרשויות הציעו למנהיגים לקחת חלק במפגש כאמור: "אנו מוכנים להירתם ולהוות גשר לשלום בין העמים, ונודה לכם כי תקבלו משלחת יהודית-ערבית מהגליל, כדי לשמוע את דעותינו והצעותינו", הם חתמו על המכתב. 
מכתב ראשי הרשויות לנתניהו ואבו מאזן
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים