דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> ממשיכים לשמור על הבית
 
מוא"ז הגלבוע מקיימת בחודשיים האחרונים תהליך בחינה ולימוד מעמיק של היזומות השונות לפיתוח אנרגיה והשלכותיהם. זהו תהליך פתוח, שקוף ומשתף עם הציבור, בסופו תגובש מדיניות המועצה בנושא. עד כה התקיימו 5 פגישות בהם נשמעה עמדת אנשי המקצוע וכמובן הציבור ונציגי היישובים. הכינוס השישי במספר, שהתקיים בערב יום א' (23.7), נועד להשמעת עמדת היזמים הפרטים. על אף שהובטח לכולם במה מכובדת בה יוכלו להציג את עמדתם, בחרה חברת אדלטק (יזמית תחנת כוח מבוססת גז), להודיע ברגע האחרון על היעדרותה מהמפגש.
 
כזכור חברת אדלטק קיימה מגעים עם הישוב רמת-צבי לצורך בחינת היתכנות לשימוש בקרקעות היושב, להקמת תחנת כוח חדשה. ככול הנראה חברת אדלטק בחרה להיעדר מהדיון אתמול לנוכח הפגנה גדולה שאורגנה על ידי מטה מאבק אזורי הכולל תושבים המגיעים מהיישובים מולדת, טייבה, נעאורה, טמרה ורמת צבי. המפגינים הוזמנו אחר כבוד להיכנס למפגש עצמו, בה הודה להם ראש המועצה (עובד נור) על המעורבות החברתית והאכפתיות יוצאת הדופן והראויה לציון.

 
מטעם מוא"ז הגלבוע נמסר כי "לאורך כל התהליך טובת הציבור, בריאותו, ואיכות חיינו עומדת לנגד ענינו. המועצה תעשה הכול על מנת להגן על בטיחות התושבים, ולא נתפשר על איכות חיינו. אנו מודים לתושבים על הרוח גבית שהם מעניקים לנו להמשך התהליך, בו נבחן בצורה הכי מקצועית ועניינית את טובת יישובי המועצה".


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים