דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> מנכ"ל רשת אורט ביקר באחווה גלבוע
 
 
 
ביה"ס קיבל מרשת החינוך הארצית, תוספת של 200 אלף שקלים לתקציב השנתי, לאות הוקרה על ההישגים האחרונים.
 
בית הספר "אחווה גלבוע" נמצא בדרך כלל בכותרות חיוביות, כשהמשותף להן היא המילה "הצלחה". וכך לאור ההישגים הרבים, אירח בית הספר את הנהלת מטה אורט, כשבראשם עומד צבי פלג, מנכ"ל הרשת.
לאחר ההתכנסות ראשונית, נתן אחמד זועבי, מנהל בית הספר, סקירה כללית על הנעשה בבית הספר ודיבר על חזונו והיעדים העתידיים בטווח הקצר והארוך והצבתו של בית הספר כמוביל בחינוך. זועבי הוסיף שהעשייה בבית הספר ותוצאותיה, הינם פרי עמל של אמונה בצוות המורים הקיים וטיפוחו, מה שיוצר קבוצה חזקה, שמעודדת ודוחפת את התלמידים למצוינות.
לאחר דברי הפתיחה ותצוגת הפרויקטים על ידי התלמידים המצטיינים, הקריאה היועצת, וואפה כארם מכתב מרגש, בו הודתה בוגרת בית הספר, חלווה חמאד על הפגישה שהייתה לה בעבר עם מנכ"ל אורט הנוכחי כתלמידה. חמאד כיום, אם שאלתם את עצמכם, מסיימת את תואר הדוקטורט שלה בטכניון.
במעמד המכובד, נשא עיד סלים, סגן ראש המועצה נאום, בו ציין את הגאווה הגדולה שלו בבית הספר, בצוות ובתלמידים והכריז, שלא יהיה עוד בית ספר תיכון בגלבוע, שישרת את האוכלוסייה הערבית מלבד "אחווה גלבוע".
צבי פלג, מנכ"ל אורט נשא גם הוא דברים בהם הדגיש את הקשר החם שלו לבית הספר והוסיף כי "מדובר באחד ממוסדות החינוך הטובים ברשת 'אורט' ובעל הישגים טובים בכל הרמות. הערכתו של פלג לבית הספר אחווה, לא פסחה גם על התלמידים המתקשים ובכלל זה, על העקשנות של הנהלת בית הספר, במציאת מסגרת מתאימה.
לאות הוקרה על ההישגים האחרונים, החליט פלג להעניק תוספת של 200 אלף שקלים לתקציב השנתי. בנוסף הכריז פלג על כניסתו של בית הספר "אחווה גלבוע" לפיילוט לאומי חדש, בו תיפתח כיתה מספר 13 (אחרי י"ב) שתסובסד ע"י משרד החינוך ומטרתה - הכנת התלמידים לאחר סיום 12 שנות לימוד לחיי האקדמיה. במהלך שנה זו, ילמדו הסטודנטים תכנים שיעזרו להם להשתלב במוסדות האקדמיים בקלות.
זועבי, מנהל בית הספר סיכם את הביקור של מנכ"ל אורט כביקור המוצלח ביותר שידע "אחווה גלבוע". "המפגש של פלג עם בית הספר והצוות החינוכי שבו, יוצר תמונה של עתיד טוב יותר" אמר.  
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים