דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מפעל חינוכי קהילתי חדש בגלבוע: ליגת ביה"ס היסודיים
 

היסטוריה- יצאה לדרך ליגת בתי הספר היסודיים, בנים ובנות, הלומדים באזור

לאחר שנה מאומצת  של עבודה מאומצת נפתחה השבוע ליגת הכדורסל לבתי הספר היסודיים- בנים ובנות. הליגה כוללת את בתי הספר היסודיים מהגלבוע: יד לחמישה, נר הגלבוע, עמק חרוד, ויסודי מוקייבלה. ממוא"ז עמק המעיינות משתתפים בליגה בתי הספר רימון, דקלים, ושקד. בכל אחד מביתי הספר הוקמה נבחרת לבנים ונבחרת לבנות, בכיתות ד' – ו'. את המפעל יזם ומקיים מועדון הכדורסל גלבוע מעיינות ואת הליגה מרכז איתי גולדמן מנהל החוגים בגלבוע/מעיינות.

המתכונת בה מתקיימת הליגה כוללת שני בתים אזורים: גלבוע ועמק המעיינות, והיא תכלול שלושה סבבים. בשני הסבבים הראשונים יתקיימו טורנירים בכל בית, כך שבכל בית, כל קבוצה תפגוש את האחרות פעמיים. כל משחק ישוחק ארבעה רבעים כאשר כל רבע ימשך 6 דקות. השבוע כאמור התקיים הסיבוב הראשון, ובמרץ הקרוב יתקיים הסיבוב השני. במאי השנה יתקיים הפיינל-פור לקבוצות הבנים והבנות, אליו יעפילו שתי הקבוצות שיסיימו ראשונות בסיום הסבבים.

איתי גולדמן רכז הליגה: "ספורט בגלבוע זה לא רק הישגיות ומצוינות, זה קודם כל חינוך והנחלת ערכים. אחרי שנה של הכנות יצא האירוע הראשון לדרך, אנחנו מאוד שמחים להקים עוד מפעל חינוכי וקהילתי בעזרתו נוכל לחשוף עוד ילדים וילדות לענף הכדורסל ולמועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות."

השבוע התקיים המחזור הראשון בבית הגלבוע- נבחרת הבנות של יד לחמישה גברו בקלות על בנות נר הגלבוע בתוצאה:22:3. במקביל, התקיים משחק מותח, שהתעלה לרמה גבוהה, ובו גברו הבנים של יד לחמישה על הבנים של נר הגלבוע, בתוצאה: 28:24. במשחק השני גברו בנות עמק חרוד המנוסות על  בנות נר הגלבוע בתוצאה 26:6 ואילו נבחרת הבנים של עמק חרוד גברה על הנבחרת של נר הגלבוע (בנים) בתוצאה  20-38. המשחק השלישי והמסקרן של הטורניר הפגיש את הנבחרות החזקות בבית המגיעות מבתי הספר יד לחמישה ועמק חרוד. קבוצת הבנים מעמק חרוד, ניצחה לאחר מותחן אדיר את יד לחמישה בתוצאה 28:22. במשחק שחתם את הטורניר גברו בנות עמק חרוד על בנות יד-לחמישה בתוצאה 26:12.

איתי גולדמן ביקש לנצל את ההזדמנות להודות לכל המעורבים וציין כי ליגה זו לא הייתה יוצאת לדרך לולא מסירותם של לימור וייצמן (סגנית מנהלת יד לחמישה), אפרת אוחנונה (המורה לחינוך גופני ביד לחמישה), יפים קרביץ (המורה לחנ"ג בנר הגלבוע) , ודניאל אלי ויורם רודן מאמני נבחרות עמק חרוד.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים