דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מפקד מג"ב במרחב צפון מלא שבחים לגלבוע
 

מובילים בהיקף המתנדבים ובמעורבות התורמת של המועצה

מפקד מג"ב במרחב צפון מלא שבחים לגלבוע- בסבב הפרידה

 

מפקד מג"ב במרחב הצפון, ניצב משנה יהודה יהושע, הגיע השבוע למועצה האזורית גלבוע, לפגוש את ראש המועצה, ולסקור אל מול כל העוסקים בתחום הביטחון השוטף במועצה, את הפעילות המשותפת שנעשתה לאחרונה, שיש בה תגבור ממשי לתחושת ביטחון התושבים.
 
הפגישה נפתחה בדיווח מקיף של מפקדי מטה המרחב, שהציגו את הנעשה בגזרתם, כאשר גולת הכותרת היא איכות וכמות המתנדבים במוא"ז גלבוע. מפקדי המרחב ביקשו לציין את עליית המדרגה המשמעותית בכל הקשר לשיתופי הפעולה עם המועצה, באופן בולט ותורם. דבר מוביל לדבר, ומפקדי מג"ב ציינו לשבח את המועצה שבה גם כמות מרשימה של מתנדבים לשיטור הקהילתי (למעלה מ-300 מתנדבים), וגם ליווי ומילוי אופטימלי של צרכי המתנדבים- בסיס הפעלה חדש, ציוד איכותי, רכבים, ואפשרות לשימוש במתקני המועצה לצד יחס חם ואישי, הטבות ועוד.

 
נצ"מ יהודה יהושע, הנמצא בסבב פרידה מראשי הרשויות בצפון, אמר במהלך הפגישה כי "שיתוף הפעולה בין המרחב למועצה הוא תנאי להצלחה, וגלבוע היא הוכחה לכך. מכפיל הכוח בפעילות שיטור קהילתי-כפרי, הם המתנדבים ופעילותם. חשוב לנו לעבוד עם מתנדבים איכותיים ואנו מזהים זאת בגלבוע, ולכן אני אומר לפיקודי- לא לבלום את המגמה המבורכת! יש כיום בגלבוע מוטיבציה מרשימה ונוכל בכלים שלנו לתעל אותה לטובת טיפוח תחושת ביטחון התושבים".
 
הפגישה בין כל גורמי הביטחון השוטף, נוצלה גם לבחינה חיובית, בשינוי המשמעותי שנעשה במערך הביטחוני ביישובי הגלבוע. כזכור, לפני חצי שנה חולקה לראשונה המועצה לארבעה אשכולות, והוצב מש"ק באשכול כפרים ערביים. במסגרת השינוי הוסדרה פעילות הרב"שים, והוכשרו ארבעה מש"קי אשכולות בשכר מלא שאף צוידו ברכבי ביטחון.
 
ראש המועצה, עובד נור, שהוא אחד ממתנדבי השיטור הקהילתי, ביקש לייחד את דבריו לגיבוי מערכות האכיפה ולחיזוק מתנדבי הגלבוע: " אופן פעולה ראוי ונקי מתבטא בתמיכה ללא סייג בכל הגורמים השומרים על מינהל תקין. אני מברך על מצב מתנדבי השיטור במועצה, מכיוון שהוא מאפשר לנו את תגבור תחושת הביטחון ביישובים תוך הבנת צרכי כל יישוב ותושביו"
.   

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים