דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> מפתח הלב של טמרה
 
 
 
בית הספר היסודי בטמרה  קיבל השבוע מענק כספי בשל יישום פרויקט "שגרירי מפתח הלב" בהצלחה יתרה. בפרויקט המדובר, תלמידים במוסד החינוכי, מעבירים לתלמידים אחרים, פעילויות סביב ערכי החודש.  אותם ערכים מדברים על שיתוף פעולה, נתינה, כבוד, "האחר הוא אני", דו קיום וקבלת האדם באשר הוא. נאאיל זועבי, מנהל בית הספר מסר לנו כי "נושאים כמו חברות ואי אלימות היו גם כן על הפרק, לאורך כל שנת הלימודים".  
במהלך המיזם המוברך, הביאו התלמידים לידי ביטוי את יכולותיהם וכישוריהם וכן גילו אחריות ויוזמה רבה בביצוע הפעילויות החברתיות, מה שיצר אקלים חברתי טוב בבית הספר ובאזור. זועבי הוסיף כי כספי הזכייה, יועברו למימון יוזמות חברתיות ערכיות במקום. "חינוך וערכים לסובלנות ולקבלת האחר הם יסודות חשובים  למען בניית חברה תקינה. אנחנו מנחילים את הערכים הללו, שייצרו בסיס לחיים משותפים בין ערבים ליהודים במרחב הציבורי ואנחנו נמשיך לחנך לאהבת האדם, כמו תמיד" אמר.
לסיום ביקש המנהל זועבי להודות לצוות המורים ולרכזת החינוך החברתי, מונתהא זועבי על שהשקיעו מזמנם בקידום וליווי הפרויקט וכן על התמיכה מכיוונו של דני עטר, ראש המועצה האזורית גלבוע.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים