דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> מרכז טכנולוגי חדש בגלבוע
 

מרכז טכנולוגי חדש בגלבוע

השבוע הגיע ראש המועצה יחד עם סגניו, ראש מינהל החינוך, ומנהלי ההנדסה, לבחון מקרוב את קצב התקדמות המרכז הטכנולוגי החדש, שנבנה בביה"ס עמק-חרוד, במקום אולם הספורט המיתולוגי. גם בפרויקט זה באים לידי ביטוי שילובי הזרועות בין המועצה, ביה"ס ורשת עמל, אשר יחדיו מאגמים משאבים ויכולות, ומצליחים לקדם במהירות וביעילות פרויקטים משמעותיים בגלבוע.
עובד נור, ראש המועצה: "המרכז החדש שנבנה יהווה מקום מרכזי בגלבוע לצורך קידום יוזמות עסקיות ולימודי עיצוב וטכנולוגיה. אני רואה בכך משימה חשובה ותרומה של הגלבוע, להחזרת היוקרה למקצועות הטכנולוגיה. מעבר ליתרונות המשתקפים עבור תלמידי הגלבוע, הרי שהטכנולוגיה שמפותחת בישראל תמיד תרמה לביטחון עתידה והתפתחותה של המדינה".המרכז החדש יבנה כך שיאפשר למידה במספר מגוון של דרכים, לרבות קבוצות קטנות או כיתה מלאה. המרכז ישמש את כל תלמידי הגלבוע, וע"פ התכנון הוא יעבוד גם באופן מלא, לאחר שעות הלימודים, ובכך יהווה בית עבור חוגים במקצועות טכנולוגים שונים. הבניה במקום מתוכננת להסתיים תוך שלושה חודשים, ובגלבוע כמובן יברכו על המוגמר.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים