דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> משרתי מילואים מהגלבוע? שלמו פחות ארנונה!
 

 לחיי המילואמניקים! משרתי מילואים מהגלבוע? שלמו פחות ארנונה! 

 
מליאת מוא"ז הגלבוע הסתיימה בהרמת כוסית לחיים, לקראת חג פסח המתקרב, כאשר ברוח החג איחלו הנוכחים להתחדשות, חירות וצמיחה. ואכן, כינוס המליאה האחרונה כללה חידוש עבור אלו המשרתות ומשרתים בשירות מילואים פעיל בגלבוע. בהמשך לפעילותו המסורה של ראש המועצה למען משרתי המילואים, הועלתה הצעת החלטה לאישור המליאה, המגלמת הנחה בתשלומי הארנונה.
 
עובד נור, ראש המועצה: "אני שמח על החלטת מליאת המועצה לאמץ באופן מלא את התקנה החדשה של משרד הפנים, ולהעניק למשרתי המילואים תושבי הגלבוע הנחה בשיעור של עד 5% בארנונה על פי הקריטריונים. זוהי יוזמה שאנו מאמצים בשתי ידיים, בתקווה שתקל ותסייע לתושבים הממלאים את חובתם האזרחית. יש כאן מסר חשוב לציבור שתורם ונמצא ימים רבים רחוק מביתו, רחוק ממשפחתו. ערכים של אהבת הארץ וההתנדבות למענה, נמצאים בראש קבלת ההחלטה החשובה הזו, ואנו נמשיך לפעול בכל הנחישות כדי להמשיך ולקדם את משרתי המילואים, עמוד השדרה של החברה הישראלית".


 
מטעם מוא"ז הגלבוע נמסר כי ההטבה תכנס לתוקף מיד לאחר שתופיע ברשומות, אך כבר כעת ברור כי היא תינתן לכל מי שעונה להגדרת החוק של "חיל מילואים פעיל", ומחזיק אישור מצה"ל על כך. בגלבוע מציינים כי הנחת העבודה היא שהטבה זו תסייע גם לסטודנטים רבים המתגוררים ברחבי המועצה ומשרתים במילואים, ותהווה בכך עוד נדבך בדרכה של המועצה להוקיר גם להם תודה.


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים