דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> נוער אסי גלבוע
 

נוער אסי גלבוע מתחיל עונה חדשה

קבוצות הנוער של אסי גלבוע, המנוהלות ע"י זכי הרוניאן, מתארגנות לתחילת עונת הכדורגל, שתחל באופן רשמי ב- 24.9. גם השנה יושם דגש על כל האספקטים של המשחק, הפיזי, הטכני והמנטלי, ויבנו את הקבוצה בצורה מבוקרת במטרה ליצור תלכיד טוב.
 
אחד המאפיינים הבולטים בקבוצת נוער הוא תזוזה ותחלופה של שחקנים, כאלה שמסיימים גיל נוער וכאלה שעולים לקבוצת הנוער. הדבר משרת מטרה נוספת של קבוצת הנוער המתבטאת "באספקת" שחקנים איכותיים לקבוצה הבוגרת של המועדון. הצוות המקצועי של קבוצות הנוער באסי גלבוע  שוקד בימים אלה על הרכבת פאזל מחדש, חלקו בנוער שהוכיח עצמו בשנה שעברה וחלקו בנוער איכותי שידרוך לראשונה במגרש האימונים של הקבוצה ויזכה למעטפת מקצועית לאורך השנה כולה.

 

אימון הבכורה יתקיים בשבוע הבא (ב-8.8) בשעה 18:30 במגרש הכדורגל השוכן בגוש יעל. שימו לב: ההרשמה עדיין פתוחה וניתן ליצור קשר עם המאמנים לצורך פרטים מלאים ורישום השחקנים. יש לציין שמתקבלות פניות מצד הורים ושחקנים מכל האזור ומכל הגילאים לכן מומלץ להזדרז.

המעוניינים להיבחן/ להצטרף/ להתרשם יכולים לעשות זאת דרך המאמנים:

אדם זועבי, מאמן קבוצת הנוער: 052-8401767
יובל שטרית, מאמן נערים א': 050-7628273
 
שתהיה עונה מוצלחת
!

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים