דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> נחנך אגף חדש בביה"ס היסודי עמק-חרוד
 

נחנך אגף חדש בביה"ס היסודי עמק-חרוד

עובד נור: "עובדים ופועלים בכדי שילדינו ילמדו בתנאים הטובים ביותר"

מוסדות החינוך בגלבוע קיבלו בחגיגות את תמיר בן-משה, סמנכ"ל במשרד החינוך, ומנהל אגף בינוי ותכנון במשרד. יחד עם מארחו, עובד נור, ראש המועצה, חנכו השנים, את האגף החדש בביה"ס היסוד עמק חרוד.
 
מדובר בתוספת של כ-1000 מ"ר, בהם נבנו 8 כיתות חדשות וחדרי ספח, המהווים מענה טוב בניסיון לרווח את ביה"ס, שנחשב היום לאחד מבתי הספר היסודיים הגדולים בארץ, וזאת בניגוד לתפיסה החינוכית של משרד החינוך. עלות האגף החדש נאמדת בכ-6 מיליון ש', ומרבית המימון מגיע ממשרד החינוך.
 
"המועצה שלנו גדלה ומתפתחת, ואתה גם הצרכים החינוכיים", אומר ראש המועצה עובד נור, "על פי תכניות בניין-עיר צפויות להתווסף למועצה כ-3,000 יחידות דיור. לפיכך אנו עוסקים בזיהוי מקדים, בתכנון וביצוע בתחום החינוך, ועובדים ופועלים בכדי שילדינו ילמדו בתנאים הטובים ביותר. אני מודה למשרד החינוך, אשר מסייע לנו להעניק לילדנו תנאים לחינוך איכותי וטוב."

הביקור נפתח באופן לא שגרתי (עבור אנשי משרד החינוך) דווקא במעבר גלבוע, וזאת כשיקוף ליחסי הגומלין עם האוכלוסייה הערבית, אשר מקורם הטוב מתחיל בחיים המשותפים המוצלחים בגלבוע. אח"כ הגיע המשלחת ממשרד החינוך לביה"ס נר-הגלבוע (בגן-נר), שם צפו מקרוב במתקן ההצללה ובמבנה היביל, שהותקנו בקיץ האחרון, בסיוע משרד החינוך. משם הגיעו חברי המשלחת, לישוב נורית, על מנת לבחון ולהכיר מקרוב את הצרכים של הישוב. תמיר בן-משה מצדו התחייב לפעול לקידום (בקרוב) של הקמת מבנה חינוכי בישוב, כמענה לאותם צרכים.
 
בתום טקס חנוכת האגף החדש בעמק-חרוד, נערכה במקום ישיבת עבודה מקיפה, בה הוצגו פרויקט שונים אותם מקדם כיום מינהל החינוך בגלבוע, בראשותו של יאיר ילובסקי. בראש הנושאים עמד לדיון הפעילות הנמרצת המתקיימת בימים אלה למען פתיחתו של ביה"ס יסודי חדש, סמוך לקיבוץ בית-אלפא, שצפוי להיפתח בשנת הלימודים הבאה.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים