דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> נחנך מרכז "נתיבים להורות בגלבוע"
 

נחנך מרכז "נתיבים להורות בגלבוע"- בשורה טיפולית פורצת דרך ומוצלחת בכל הקשור למערכות היחסים במשפחה

עובד נור: "משפחה חזקה ובריאה משמעותה חוסן קהילתי וחברתי! זוהי שליחות עבור המועצה להקנות אפשרויות טובות לסיוע לתא המשפחתי, ולהתוות מודל המאפשר טיפול בילדים ובהורים, לשם שיקום ושיפור מערכת היחסים במשפחה"

בטקס מרשים שנערך בא.ת. גן-נר, חנך ראש המועצה, מרכז ראשון מסוגו בגלבוע, באמצעותו תסייע המועצה למשפחות בגלבוע. תכנית "נתיבים להורות" היא בשורה טיפולית פורצת דרך ומוצלחת בכל הקשור למערכות היחסים במשפחה, וזאת ע"י מעטפת טיפולית מקצועית, הפועלת בגישה רב מערכתית. לא עוד רק טיפול פרטני בילד או בהורה כי אם טיפול לכל המשפחה, עבור המשפחה.

עובד נור, ראש המועצה: "משפחה חזקה ובריאה משמעותה חוסן קהילתי וחברתי! זוהי שליחות עבור המועצה להקנות אפשרויות טובות לסיוע לתא המשפחתי, ולהתוות מודל המאפשר טיפול בילדים ובהורים, לשם שיקום ושיפור מערכת היחסים במשפחה. בשנה האחרונה רושמת מוא"ז הגלבוע שינוי משמעותי שהוביל ליצירת תשתית, וניצול אופטימלי של המשאבים והתקציבים שהותאמו לצרכי רווחה, ובכך מעניקים שירות איכותי לתושבים".

בהמשך לדבריו של ראש המועצה יצוין כי בשנה האחרונה החל תהליך של קידום תכניות רבות הנכללות בסל האפשרויות שמציעה התכנית הלאומית *360. בהובלתה של ענת מור, מנהלת אסטרטגיה וארגון (אשר מוגדרת כממונה ישובית *360), מקודמות תכניות המיועדות לחולל שינוי מקיף בהתמודדות ובדרכי הטיפול עם ילדים ובני נוער בסיכון ומשפחותיהם. כזו היא תכנית "נתיבים להורות" אשר מבקשת לפעול לצמצום ומניעת מצבי סיכון של ילדים, שיפור תפקוד ההורים, סיוע בשמירת שלמות המשפחה בד בבד עם הבטחת ההתפתחות התקינה של הילד. תכנית "נתיבים להורות" פועלת בשיתוף משרד הרווחה, וכאמור עם התכנית הלאומית *360.

את מרכז "נתיבים להורות בגלבוע" מנהלת יערית גינזבורג, עו"ס שמתמחה בתחומי הפעילות של המרכז. יחד אתה מאיישות את המרכז מטפלות מקצועיות, וכל משפחה בגלבוע שתרצה להיעזר במרכז תזכה להכוונה וסיוע בכל הקשור במיסוד תקשורת טובה, וחיזוק ושיפור התפקוד האישי והמשפחתי. מדובר בטיפול משולב הכולל טיפולים פרטניים ומשפחתיים, יחד עם שימוש בכלים טיפוליים יצירתיים וחווייתיים (כמו אמנות, הבעה ויצירה, בעלי חיים וכו'), והכול על פי הצרכים ובהתאמה למשפחה. התכנית מיועדת למשפחות עם ילדים בגיל ביה"ס, והגעה אליה היא בהפניה של עו"ס היישוב.

מרכז "נתיבים להורות בגלבוע", ממוקם באזור התעשייה הישן של גן-נר, וניתן ליצור קשר לפרטים נוספים בטלפון: 04-6533207

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים