דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> נחנכו 3 מגרשים רב תכליתיים ביישובי גוש יעל
 

פעילות ללא הפסקה! נחנכו 3 מגרשים רב תכליתיים ביישובי גוש יעל

 
תושבי שלושת הישובים בגוש יעל שבחבל התענך (מיטב, פרזון, ואביטל), חגגו את השלמת תהליך שיפוץ ושדרוג המגרשים הרב תכליתיים (מגרש משולב), לטובת פעילות ספורט של ילדי הישובים, ופעילות קהילתית של התושבים. חנוכת המגרשים נעשתה במהלך סיור חגיגי שערך ראש המעוצה בישובים, יחד עם יואל שביט, האחראי על המתקנים, מטעם הספורטוטו.
 
במסגרת הפרויקט, שופצו המגרשים מהיסוד- בהשקעה של מעל ל-500 אלף שקל, הותקנו מגרשים חדשים וצבעונים המיועדים למשחקי כדור שונים, אירועים קהילתיים ותרבותיים, ולטובת טיפוח הספורט העממי והתחרותי. העבודות כללו מצעי בסיס ושיפור דרכי גישה, יחד עם צביעה ושדרוג המתקנים במגרשים, והם נעשו כחלק מתכנית שיפוץ ושדרוג המגרשים לשנת 2017. עלויות בניית המגרשים התחלקו בין היישוב, המועצה והספורטוטו (המועצה להסדר ההימורים), כאשר מי שפיקח וניהל את הפרויקט הייתה החברה הכלכלית בגלבוע.
 
עובד נור, ראש המועצה אמר במהלך הסיור כי "עבודות בתוך הישובים, הנעשות ביחד ובשיתוף פעולה עם כל הגורמים- זה מצליח! זו המדיניות שלנו והיא מקבלת הכרה פרויקט אחר פרויקט, והתוצאה המצוינת. רק לחשוב על צהלת הילדים ושמחת הקהילה שישתמשו במגרשים המשופצים- שווה לנו המון. נמשיך בעשייה המבורכת הזו, כי זו שליחות ואין לנו דרך אחרת."
 
כידוע הספורט בגלבוע אינו רק חתירה להישגים, אלא מכלול המבקש להכיל מחד ערך קהילתי ומאידך בניית תשתית רחבה רב-גילאית של ספורטאים ביישובים. כחלק ממדיניות זו, יצא בקרוב גם פרויקט משמעותי לשיפוץ המגרשים המשולבים בכפר מוקייבלה. מדובר על המגרשים שליד שני בתי הספר (היסודי וחט"ב), אשר בהשקעה של קרוב ל-4 מיליון שקל, יותקן בהם גג (קירוי), יחד עם תאורה וגידור, אשר יצטרפו להשקעה "הסטנדרטית" בשיפוץ המגרשים. פרויקט זה הושג בזכות התעקשותה של המועצה לכלול את ערבי הגלבוע, בהחלטה 922 של הממשלה, המשקפת השקעה במגזר הערבי (תכנית חומש מערכתית), וביחד עם משרד השיכון, והשקעה ופיקוח של המועצה, יעמוד תקציב ראוי לפעילות המבורכת. 

 
בצלאל יחזקאל, יו"ר הוועד המקומי, במושב אביטל: "בשם שני הוועדים במושב אביטל, ואני מאמין בשמם של כל תושבי גוש יעל- אנחנו רוצים להגיד תודה. זהו רגע משמח, המשקף מענה מוצלח לצרכי הישובים. מגרש ספורט זה לא סתם מקום בו משחקים ילדים. זה מקום של חוויות ועושר תרבותי המלווה את הנוער שנים קדימה, וזה גם מקום להתכנסות קהילתית מלכדת. אני מודה למועצה ולכל הגורמים אשר נרתמו לטובת העניין, ראו את הצורך, וקידמו את העשייה."


 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים