דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> ניר העמק=פעילות ערכית!
 

מועצת התלמידים בניר העמק, בהובלת חושן פרץ (גדעונה) פז שושו (ניר יפה) ואופק מיכאל (אביטל) מיזם שכלל תרומות שיער לילדות חולות סרטן בשיתוף עמותת זיכרון מנחם.

אחרי 20 שנה: התלמידות הכריחו את המורה להסתפר ולתרום את השיער

20 תלמידות, שתי מורות ומורה מכפר הנוער ויצו ניר העמק תרמו היום את שערם ושערן לנשים וילדות חולות סרטן, במסגרת פעילות ערכית שהובילה מועצת התלמידים יחד עם עמותת "זכרון מנחם". צילום: צילום: גד לוי

שיער של התלמידות- החיוך של חולות הסרטן: מועצת התלמידים בכפר הנוער ויצו ניר העמק יזמו היום מבצע תרומת שיער בשיתוף עם עמותת "זכרון מנחם".
לא פחות מעשרים תלמידות, שתי מורות ומורה אחד, הפקידו את מחלפות ראשיהם בידיהם של מעצבי השיער דב וירין בארי מעפולה במהלך המבצע שנמשך למעלה משעתיים תמימות. התורמות הצעירות קיבלו תעודת הערכה מנציגי הארגון שהגיעו לכפר וחשו כי הן היו שותפות למעשה ערכי וראוי להערכה שיסייע בוודאות לילדים חולים.
החלק הפיקנטרי באירוע היה בעת ששלומי ברטלר, מורה ואיש תקשורת וותיק בעמק נעתר לבקשת התלמידים והחליט אף הוא לתרום את שיערו, לאחר שבמשך יותר משני עשורים הוא לא ביקר במספרה. "מהיום שהשתחררתי משירותי בצה"ל לא הסתפרתי וטיפחתי את שיערי בקפידה.

התלמידות והמורים שתרמו שיער לעמותת "זכרון מנחם"
התלמידות והמורים שתרמו שיער לעמותת "זכרון מנחם"

במסגרת המבצע פנתה אליי חושן פרץ ממועצת התלמידים, שהובילה את הפעילות יחד עם חבריה למועצה וביקשה שאסתפר ואתרום את שיערי. באינסטינקט הראשוני התנגדתי ולא מיהרתי לוותר על השיער, אבל היום בבוקר, כשהבחנתי בהתגייסות של התלמידות, החלטתי להסכים לבקשה. ההירתמות שלהן והרצון לתרום את חלקן, הוביל אותי לקבל את ההחלטה ולשמש כדוגמא ואני שמח שעשיתי זאת. עכשיו אגדל שוב שיער בעשורים הקרובים", אמר בהומור ברטלר". רונן וטורי שמוביל את מועצת התלמידים ומנהלת הכפר אסתי כהן חיזקו אף את התורמות והתורם והדגישו כי ימשיכו לקיים את המבצע גם בעתיד, כפי שהוא התקיים בהצלחה גם בשנים עברו.
יצויין כי חושן פרץ, פז שושו ואופק מיכאל ממועצת התלמידים בכפר דחפו ויזמו להפעלת האירוע.


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים