דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> כנס מתגייסים בגלבוע 2017
 

כנס מתגייסים בגלבוע 2017: עובד נור: " אנו גאים בכם מאוד ומצפים להשתלבותכם התורמת בגלבוע. אתם מתחילים כעת בדרך מאתגרת אך זוהי דרך ברורה, בעלת עקרונות ערכיים. אותם יסודות של מנהיגות והובלה שספגתם בבית, ישמשו אתכם בהמשך השירות הצבאי, ואני מאמין שגם במהלך חייכם"
 

החום הכבד של יום שני בערב (2.7) לא הרתיע מאות בני נוער מהגלבוע שהגיעו לערב המתגייסים שנערך בעין-יזרעאל. כנס המתגייסים השנתי בגלבוע התקיים לכבודם של אלפי בוגרי כיתות י"א ובעיקר בוגרי כיתה י"ב מהגלבוע שצפויים להתגייס בשנה הקרובה. הכנס אורגן כהלכה על ידי מרכז הצעירים בגלבוע- "תכלס", בניהולו של שניר פרידמן.
 
הכנס המסורתי מיועד לבני הנוער שצפויים להתגייס השנה לצה"ל או להתחיל שירות לאומי, שנת שירות או מכינה. עם כניסתם לעין-יזרעאל קיבלו השמיניסטים אבטיח קר מנציגי המרכזים הקהילתיים בגלבוע. ממרכז הצעירים בגלבוע הם קיבלו את השי המסורתי לגיוס, תיק "צ'ימידאן", מתנת מוא"ז הגלבוע, שישמש אותם בעת שירותם.
 
האירוע נפתח בדברי ברכה של עובד נור ראשי המועצה, שלא חסך את מילותיו הן על איכות הנוער והן מרמת הציפיות מהם: "אתם נוער איכותי, ואנו גאים בכם מאוד ומצפים להשתלבותכם התורמת בגלבוע. אתם מתחילים כעת בדרך מאתגרת אך זוהי דרך ברורה, המלווה בעקרונות ערכיים. אין לי כל ספק שאותם יסודות של מנהיגות והובלה שספגתם בבית, ישמשו אתכם בהמשך השירות הצבאי, ואני מאמין שגם במהלך חייכם."
 
אחרי ראש המועצה עלה לדבר עם בני הנוער האלוף ידידה יערי (מיל'), מפקד חיל- הים לשעבר ששימש במספר תפקידים בכירים בצה"ל. יערי תיאר בפני המתגייסים את מגוון המקצועות שהם יכולים להשתלב בהם במהלך שירותם הצבאי, כאשר הוא מדגיש את עצם חשיבות התרומה למדינה והשירות המשמעותי בצה"ל. גם האלוף יערי התייחס לאיכות הנוער מהגלבוע כשאמר: "אתם חבורת איכות וצה"ל מצפה לבואכם. אני מאמין שיש בכם היכולת להוביל את צה"ל בשנים הקרובות, אם בסדיר ואם בשירות בקבע, אם במקצועות לחימה, ואם במקצועות תמיכה. תזכרו: אתכם כוחנו עולה".
 
לאחר הברכות נהנו המשתתפים ממופע סטנד-אפ של "צמד שינים", שצחקו על מקרים מחייהם של הצעירים וגרם למשתתפים להזדהות וליהנות. בנוסף, נהנו המתגייסים המיועדים מארוחת פוייקה מושקעת. מרכז הצעירים בגלבוע- "תכלס", נמסר כי מתגייסים שנמנע מהם להגיע לאירוע, יוכלו לאסוף את התיק ממרכז הצעירים, אשר במשרדי המרכזים הקהילתיים בגלבוע.
שניר פרידמן, מנהל מרכז הצעירים בגלבוע, סיכם את האירוע כשהוא מאחל בהצלחה רבה לצעירים: "אנחנו גאים בכם ונעמוד לרשותכם בגיוס, בשירות הצבאי וכמובן אחרי. אני רוצה לאחל לכם שירות מוצלח ומהנה ממנו תחזרו אלינו בריאים ושלמים."
עוד תמונות מכנס מתגייסים 2017


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים