דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> נפרדים מבני- חילופי מהנדסים במועצה
 

לאחר 22 שנה בהן כיהן כמהנדס המועצה, נפרד בני סיגל מהמועצה, מעובדי המועצה ומהפרויקטים בשטח. את סיגל מחליף משה ענתבי, לשעבר מהנדס מתכנן המחוז לענייני הכפר במשרד הבינוי והשיכון.

ישיבת מליאת המועצה האחרונה נפתחה בפרידה מיוחדת, מאיש מיוחד- בני סיגל, ששימש כמהנדס המועצה ב- 22 שנה האחרונות. במהלך השנים הללו הוביל סיגל את שינוי פני המועצה והיה מעורב בשלל פרויקטים משמעותיים כהקמת מבני הציבור, בתי ספר, גני ילדים ומעונות, תכנון ופיתוח כבישים חדשים, שינוי גבולות היישובים ועוד. עוד כללה פעילותו הובלה ותכנון אזורי (בשיתוף רשויות שכנות) לצורך איזון והקיימות עם שמירת הטבע והנחלים, קידום תשתיות תיירותיות, תכנון אזורי תעשיה וסיוע לישובים מול רשויות המדינה בהקמת ההרחבות הקהילתיות.

בני סיגל הוא בוגר אוניברסיטת פרטוריה שבדרום אפריקה, שם רכש את השכלתו בתחום הנדסת בניין. סיגל הוא חבר קיבוץ יזרעאל, נשוי עם שלושה ילדים
וכן עם שלושה נכדים. בטרם הצטרף למוא"ז הגלבוע, שימש כמהנדס הקיבוץ, ועסק שם בפיתוח תשתיות דיור, מבני ציבור, מערכות מים וכדומה.  

מהלך ישיבת המליאה כללה מילות פרידה מרגשות של בני לחבריה המליאה. בטרם נפרד, ביקשו חברי המליאה ונציגי הנהלת המועצה, את רשות הדיבור על מנת לומר את שבחו לפניו, ולספר מי הוא בני עבורם. יחדיו היללו והודו לו על פעילותו המסורה למען המועצה ותושביה. 
לדברי עובד נור, ראש המועצה: "רבים אין ספור הם המבנים בגלבוע והפרויקטים, שבני חתום עליהם, תרתי משמע. הוא משאיר אחריו מורשת מפוארת של מקצועיות מוערכת, ואנושיות מדהימה של איש חם, מחויך ושופע בהומור. הוא לא עוזב רחוק מידי, ואני בטוח שעוד ניעזר בחכמתו וידענותו בתחום ההנדסי בגלבוע. שיהיה לבני, ולמחליפו משה, בהצלחה רבה!"

לנעליו של בני כמהנדס מוא"ז הגלבוע, נכנס השבוע משה ענתבי המביא עימו ניסיון מקצועי רב אותו צבר במשך 18 השנים האחרונות. ענתבי התמקצע במהלך עבודה במשרד שבבעלותו, ומתוקף היותו מתכנן המחוז לענייני הכפר במשרד הבינוי והשיכון, בשלוש השנים האחרונות, שם הוביל על כל דיסציפלינות התכנון, צמיחה וגידול דמוגרפי מול 9 מועצות אזוריות ו – 2 מועצות מקומיות. ענתבי מחזיק בתואר B.Arch בארכיטקטורה מאוני' אריאל, ובוגר לימודי תכנון במגזר הכפרי, במרכז לחקר העיר והאזור בטכניון.
 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים