דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> נשיר ביחד כשהשמחה בלב ובבית אלפא...
 

כמידי שנה נערכת ביום שישי האחרון חגיגת זמר מופלאה בקיבוץ בית אלפא. זוהי מסורת ארוכת שנים, לפיה ביום השישי (הראשון) שלאחר יום העצמאות למדינה, מתקבצים אלפים מקרב חברי הקיבוץ ואורחים מהסביבה, על מנת לשיר במלוא ההתלהבות משירי ארץ ישראל הישנה והטובה.
 
בחדר האוכל של קיבוץ בית אלפא התאספו כ-1500 חובבי זמר עברי, כשעל הבמה 20 נגנים! הכוללים- 10 אקורדיוניסטים, חלילנים סקספוניסטים, וחצוצרנים. השירה האדירה בציבור החלה בשעה 21.00 בערב ונמשכה עד 1וחצי לפנות בוקר! את השירה הנחו והובילו לסירוגין, דמויות בולטות בתחום השירה בציבור, כשרהל'ה שרון, גבי ברלין וחן בניאן, כאשר הם נעזרים באבי אבישר ועודד שוהם מתזמורת הפרלמנט העמק.
 
ערב השירה בבית אלפא מבקש מעבר להתרוממות הרוח שבשירה יחדיו, גם להוקיר ולכבד את נכי צה"ל. וכך, גם השנה נשמרה המסורת לפיה את השורות הראשונות מאכלסים נכי צהל חובבי זמר עברי. לאירוע הגיע גם השופט בדימוס שלי טימן, המלווה שנים רבות את נכי צה"ל שהתעוורו במהלך שירותם.
 
האירוע המרגש הוא כולו על טהרת ההתנדבות והתרומה לחברה, כאשר מחלקת התרבות של מוא"ז הגלבוע דואגת לכל נושא ההגברה, וביחד עם גורמי התרבות בקיבוץ דואגת להפקת ערב נפלא בו הכניסה לקהל היא חופשית

צילום: דוד (דדה) עינב.
עוד תמונות מהאירוע : 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים