דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> סובב אופיר -7
 

סובב אופיר 7

אירוע אופניים, הפנינג, תרומה לקהילה ואחדות בגלבוע 20.5.16, יציאה מרמת צבי

1.5.2016

לתכנית מירוץ סובב אופיר - 7 לחצ/י

אופיר "נולד" לפני שש שנים כאשר משפחת רמות ברמת צבי ביחד עם מועדון האופניים 500 וואט עמקים, חברו ביחד והעלו את הרעיון להנציח את אופיר רמות ז"ל, דרך חייו והערכים עליהם הוא גדל, באמצעות אירוע ספורט, טבע, משפחה, שכולו תרומה לקהילה ולחברה.

אופיר רמות ז"ל בן מושב רמת צבי נהרג בתאונת עבודה בעת עבודה חקלאית בשדה, אופיר היה עלם חמודות, בחור ערכי, ספורטאי, מלח הארץ. אופיר רכב על אופני השטח שלו מסוג "ג'אינט" עוד הרבה לפני שסיצנת רכיבת האופניים תפסה לה מקום בישראל, אופניו משמשות את משפחתו לרכיבות עד עצם היום הזה.
 

ברוח זו החל האירוע קורם עור וגידים, מועדון האופניים 500 וואט ביחד עם כל רוכביו, בדגש על בני הנוער מאמצים מזה חמש שנים את ילדי ביה"ס "יובלים" בעפולה עילית, ילדים נפגעי שיתוק מוחין-C.P ומכאן החיבור של האירוע לביה"ס. האירוע מקבל חסות ורוח גבית מהמועצה האזורית הגלבוע, במסגרת אירועי הספורט של מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה.

במסגרת האירוע שיחול השנה ביום שישי, 20.5.16, בשעה 07:00, תתקיים התכנסות והזנקה בשעות שונות לפי מקצים. יצאו המשתתפים לרכיבה בארבעה מסלולים. קצר לרוכבים צעירים ומשפחות 5 ק"מ, בינוני-משפחות 15 ק"מ, אתגרי 35 ק"מ, אתגרי ארוך 50 ק"מ, כאשר גם השנה כבשנה שעברה  יתקיים מסלול קצר עד 5 ק"מ לטובת השתתפות רוכבים בעלי מוגבלויות ולילדים צעירים מאד שרוצים לרכוב. בנוסף יתקיים גם השנה מסלול "סטריידר", מסלול אופני דחיפה ייעודיים לילדי הגנים של המושב ומסלול הפתוח לכלל ילדי הגנים במסגרת האירוע.

בסיום מסלולי הרכיבה יערך "טורניר סייקלוקרוס" של איגוד האופניים לחברי מועדוני רכיבה במתחם האירוע ומפגן ראווה תחרותי יפה לקהל הצופים ומאתגר ומעצים למתחרים. המסלולים מתחילים מרחבת בית העם של מושב רמת צבי ומסתיימים באותה נקודה. בסיום הרכיבה מתקיים טקס להנצחתו של אופיר ז"ל וכן הפנינג לכל המשפחה הכולל-דוכני מזון, דוכני ציוד רכיבה, מתחם טרמפולינות לילדים, תחרויות אופניים והגרלות ופרסים. אנו מזמינים את כולם להגיע לעמק הפורח והירוק שלנו ולהנות ממסלולים מאתגרים לצד נופים מהממים וטבע בשיאו, לרכוב, להנות ולהירתם לטובת ילדי "יובלים", שכל הכנסות האירוע מועברות אליהם ומקדמות אותם.

איתי קורין ממועדון 500 וואט בגלבוע וממפיקי האירוע מסר: "בשנה שעברה השתתפו באירוע 800 רוכבים ובני משפחות אנו שואפים השנה ל 1,000 איש, האירוע מאד מושקע ומעבר למסלולי הרכיבה בנופים הנהדרים של רמת צבי עמק חרוד והגלבוע יתקיים הפנינג גדול יהיה שמח, האירוע מתאים לכל גיל וההשתתפות בו היא התגייסות למען אלו שצריכים וזקוקים מעשה של ספורט לצד נתינה ורוחב לב אז הצטרפו אלינו והרשמו לסובב
אופיר 7". 

 

ההרשמה לאירוע בלינק הבא- http://www.znook.co.il/ofr16, צילום: סתיו גינת

לתכנית מירוץ סובב אופיר - 7 לחצ/י

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים