דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> סובב אופיר 8: כ-1200 איש רכבו בגלבוע לזכרו של אופיר רמות ז"ל
 

סובב אופיר 8: כ-1200 איש רכבו בגלבוע לזכרו של אופיר רמות ז"ל; ראש המועצה, עובד נור, הצטרף לרכיבה כמידי שנה; ההכנסות מהאירוע לטובת תלמידים עם שיתוק מוחין מבית הספר "יובלים" בעפולה עילית
 

סמוך למושב רמת-צבי התכנסו כ-1200 איש מכל קצוות הארץ ובכל הגילאים, ביום שישי האחרון (12.5), לאירוע אופני השטח השנתי בגלבוע- "סובב אופיר". האירוע מתקיים זו השנה השמינית לזכרו של אופיר רמות ז"ל, בן המושב, אשר נהרג בתאונה חקלאית והיה מראשוני רוכבי אופני השטח באזור.
 
האירוע כלל מעל ל-90 ק"מ של מסלולי רכיבת שטח אתגריים, החל ממסלולי 5 ק"מ ועד 50 ק"מ הארוך. כולם סובבים את ביתו, כמו גם את ערכיו של אופיר ז"ל. כל הכנסות האירוע הוקדשו לטובת תלמידי ביה"ס "יובלים" מעפולה-עלית, שהוא ביה"ס לילדים הסובלים משיתוק מוחין. חלק מילדי ביה"ס אף השתתפו באירוע ורכבו עם שאר הרוכבים.
 
בין המשתתפים הרבים ניתן היה למצוא גם ראש מועצה, שרכב ביחד עם בנותיו, כפי שהוא נוהג לעשות מידי שנה. לדברי עובד נור: "אנו גאים לפתח ולטפח את ספורט האופניים העממי וההישגי במועצה וכמובן להיות שותפים להנצחתו של אופיר ז"ל. לכם תלמידי "יובלים"- אתם המנצחים האמתיים והמאמץ והנחישות שלכם לרכוב אינו מובן מאליו."
 
באירוע השתתפו גם "פרחי הספורט", המגיעים מישובים שונים בצפון ונכללים בפרויקט לאומי לעידוד ספורט בגילאים הצעירים. וכן, התקיימו 2 מקצים מיוחדים של פרויקט "אתנה" להעצמת נשים בספורט בשם "רכבת ניצחת!" משתתפי האירוע מעידים כי הוא היה מאורגן להפליא, וכלל מתחם הפנינג גדול ומושקע, דוכני מזון וציוד אופניים וספורט, מתקנים מתנפחים והפעלות לילדים, פינת קפה וכיבוד, שניהלה משפחתו של אופיר, שמפנקת כמדיי שנה את קהל המשתתפים.

 

בסיום הרכיבה התכנסו המשתתפים לטקס מרגש לזכרו של אופיר רמות במעמד המשפחה, ראש המועצה, שניר פרידמן, מנהל מח' צעירים (שאף הוא מקפיד מידי שנה לרכב באירוע), וכן, שלומי אייל, מנהל מחלקת הספורט במועצה, צוות והנהלת ביה"ס "יובלים", תושבי רמת צבי וחברי המשפחה.

 

נפגש בסובב אופיר 9!  

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים