דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> סוף זה תמיד התחלה!
 

סוף זה תמיד התחלה! - בית ספר הרב-תחומי עמק חרוד ציין השבוע את סוף שנת הלימודים תשע"ז

השנה לראשונה התפרסו האירועים על פני יומיים, והתאפשר לכל כ-1100 תלמידי ביה"ס לראות את מופע סיום של תלמידי י"ב. בטקס הסיום המסורתי, שהתקיים ביום שלישי בערב, הועבר אחר כבוד דגל הובלת ביה"ס מתלמיד י'ב לתלמידי י'א והוקרן סרטון המתאר את שלל אירועי השנה שחלפה. בתום הטקס חולקו תעודות סיום השנה בכיתות.
 
מופע הסיום של כיתה י"ב, שהועלה למחרת, היה עתיר בהומור משובח אשר נגע בהווי חייהם של תלמידי השכבה ובין היתר התייחס לכך שהם המחזור הראשון המסיים את לימודיו תחת רפורמה "ישראל עולה כיתה", המיונים המוגזמים לשנת השירות בתק"צ, ונושא ההתאמות למבחנים בו "מתהדרים" מרבית התלמידים. הקהל שהיה מורכב מאלפי הורים הגיב בצחוק מתגלגל, צחוק אשר נתן להם ההזדמנות לחפות על דמעות ההתרגשות שירדו...
 

אירועי סוף שנה בעמק חרוד, סגרו גם את השנה הראשונה תחת ניהולה של לילך שטיין. ראש המועצה, שהיה אורח הכבוד באירוע, ביקש בדבריו לשבח את המעשה החינוכי המוצלח והמבורך בעמק חרוד, שנעשה לאורך כל השנה, תוך שהוא מדגיש את העשייה של בתיה"ס למען הקהילה. עוד נכחו באירועים- ראש מינהל החינוך, יאיר ילובסקי, וצוותי החינוך של בית הספר.
 

לילך שטיין עצמה, עלתה נרגשת לברך, ופנתה לתלמיד י'ב: "לאורך שנותיכם בביה"ס ידעתם לקחת אחריות ולהוביל את בית-הספר באירועים לימודיים וחברתיים. הצבתם רף גבוה לבאים אחריכם. פרשו כנפיים, צאו לדרככם וזכרו תמיד כי בעמק-חרוד נמצא בית-הספר שלכם ובו צוות רחב ותלמידים נפלאים המחכים שתבואו לבקר אותם. צאתכם לשלום ושובכם בשלום".
צילום: אלון גרזון.

 


 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים