דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> סיום מרגש לשנת הפעילות של מרכז "דורות בגלבוע"
 

"חדוות נעורים שאינה נגמרת!"

סיום מרגש לשנת הפעילות של מרכז "דורות בגלבוע"

מרכז דורות בגלבוע ציין את סיום שנת הפעילות, וכמצופה מהמקום הפעיל והעשיר תרבותית כל השנה, גם אירוע סוף עונה אופיין בעושר תרבותי וחוויתי של שירים, ריקודים, ברכות, קליפ מקסים במיוחד, והמופע המרגש "דוס צ'יקיטיקס", של צמד האמניות- עירית ענבי וחני נחמיאס הנדירות. ביום חמישי האחרון (6.7) גדשו מאות מוותיקי הגלבוע את בית ציזלניג, לאחר שסיימו את פעילותם במגוון עצום של חוגי העשרה, כפיסול, צילום, ארץ אהבתי, קולנוע, כתיבה יוצרת, ציור, אמנות ועוד רבים אחרים.
 
האירוע התקיים במעמד ראש המועצה, שהתרגש מהמעמד וציין את המוטיבציה של באי המרכז. עובד נור: "מרכז דורות בגלבוע הוא ברכה מיוחדת לאזורנו. הוא ממש חדוות נעורים שאינה נגמרת! הם לא חדלים לעולם לרצות לחוות, ללמוד, ולהכיר דברים חדשים. אין לנו אלא להוקיר להם תודה גדולה על הפעילות המדהימה עבור בוני ומייסדי הגלבוע, ולבטא בכל צורה את אהבתנו והערכנו לפועלם".
 
על כל האירוע נצחה מרים ורד, מנהלת עמותת "דורות בגלבוע", שיחד עם צוות העובדים הנאמן, התייצבו בחולצות ורודות כאמירה המבקשת לצבוע את העתיד בוורוד! צוות העובדים קיבל את פני וותיקי הגלבוע בגביע גלידה קרה ומתוקה (גם כאן מתוך כוונה להעצים ולהדגיש אמירה ערכית!), והקרין בפניהם סרט המסכם את הפעילות. מיד אח"כ הוקרן קליפ מקסים במיוחד, בו כיכבו צוות הבית, בשיר וריקוד, לצלילי הלהיט "הן רק רוצות לרקוד" (של עומר אדם משה פרץ), שקיבל הסבה למילים חדשות שכללו את הפזמון "הם רק רוצים דורות!" סרטונים אלו היוו "כחימום" למופע המלהיב של עירית וחני.
 
על המופע עצמו מספרת גלית בר-גיל, מנהלת מחלקת תרבות שהייתה אמונה על הצד האמנותי: "המופע "דוס ציקיטיקס" החזיר את כולנו אחורה לשנות השבעים העליזות, הנאיביות, המשפחתיות, עם סיפורים מהשכונה ביפו וגבעתיים. שנים שסמלו בעצם את הלך הרוח במדינה. סיפורים מבית אבא, בשירי לאדינו, אספרנסה,  ארי-סאן, ארץ ישראל הטובה, מערכונים מצחיקים ונוגעים ללב שרגשו את לבבות השומעים".
 
את עלות המופע "דוס ציקיטיקס", העניק המשרד לשוויון חברתי (בראשות השרה גמליאלי), כהוקרה לפעילות המדהימה המתקיימת במקום. "אני מסכמת את שנת הפעילות בגאווה ובהרבה סיפוק", אומרת מרים ורד מנהלת העמותה. "וותיקי הגלבוע ראויים לטוב ולאיכותי שביותר, ומכאן גאוותי ביכולת העמותה להציע להם מגוון כה רחב של תוכן ערכי ותרבותי, המותאם לכל וותיקי הגלבוע- החל מהגמלאי "הצעיר" ועד לזכאי ע"פ חוק סיעוד".
בהנהלת מוא"ז הגלבוע ביקשו אף הם לברך ולהוקיר תודה לצוות "דורות בגלבוע" בראשותה של מרים ורד, שביחד עם חסיה שבתאי, וחבצלת לייטמן וצוות אנושי אדיר- מעמיסים על כתפיהם ברגישות, באכפתיות, ובאהבה רבה את משימות העמותה, ויוצקים תוכן איכותי לחיי וותיקי הגלבוע! זוהי פעילות מבורכת במיוחד התורמות רבות לחיזוק הקשר הרב דורי ולקידום השוויון החברתי. בהנהלת מוא"ז הגלבוע מודים לכל העוסקים במלאכה ומאחלים אריכות ימים ובריאות!
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים