דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> עונה ספורטיבית במיוחד במסגרת המרכזים הקהילתיים בגלבוע
 

כשעושים דברים עם הלב זה חייב להצליח!  עונה ספורטיבית במיוחד במסגרת המרכזים הקהילתיים בגלבוע

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פתח בתחילת אוקטובר את עונת הפעילות בהפנינג מרשים ומרגש שמשך למעלה מאלף איש לאולם הכדורסל בגן נר, מתוכם הרבה מאוד ילדים ובני נוער. המועדון המתנהל תחת המרכזיים הקהילתיים גלבוע (בשיתוף מוא"ז עמק-המעיינות), מעניק בית מקצועי וערכי לאלפי ילדים ובני הנוער מהגלבוע והסביבה, והוא נחשב לאחד ממועדוני הנוער הבולטים בארץ, ולגדול ביותר בכל אזור הצפון!
 
השנה רושם מועדון הנוער גלבוע/מעיינות (המנוהל ע"י לירן וינקור) שיא בתולדותיו לאחר שכ-1200 ילדים וילדות נרשמו וישחקו במסגרות השונות: 52 קבוצות תחרותיות, 32 מסגרות חוגי בנים, 13 מסגרות חוגי בנות. ע"פ המתוכנן, יתקיימו בכל מסגרות המועדון למעלה מ-150 משחקים מידי חודש במהלך השנה! בגלבוע מתגאים במדיניות מבורכת, לפיה כל שנה ושנה מצטרפים כמות מכובדת של שחקני בית לסגל הקבוצה הבוגרת- הפועל גלבוע-גליל.
 
עובד נור, ראש המועצה: "ספורט בגלבוע זה לא רק הישגיות ומצוינות, זה קודם כל חינוך והנחלת ערכים. אנחנו גאים ושמחים להוות דוגמה למדיניות מוצלחת, אותה כבר צלחו רבים וטובים, ובמהלכה זוכים הילדים למסגרות מצוינות בהם הם זוכים לרכישת יסודות ומיומנויות, ומשם ממשיכים בטבעיות לקבוצה הבוגרת. זה חסר תקדים בכל קנה מידה ובוודאי בליגת העל בישראל".
 
בהמשך לדברי ראש המועצה וכשיקוף לאותה מדיניות, כך גם השנה יכלול הסגל המצומצם של הקבוצה הבוגרת ארבעה שחקנים שצמחו בקבוצות גלבוע/מעיינות: יותם חנוכי, עמית ראובן, אביאל הלוי וחואקין שוכמן, קפטן הקבוצה הבוגרת. בנוסף יכלול הסגל הרחב של הקבוצה הבוגרת עוד 3 שחקנים שגדלו במחלקות הנוער. ראוי לציין, כי המדד הראשוני הבוחן את אותם שחקני בית הוא פרמטר מקצועי ואופי, דבר המעצים את ההישג של גידול דורות שחקנים מצוינים.
 
במהלך הערב התקיימו בין היתר משחקוני ראווה בין המאמנים לשחקנים, וכן הצגת השחקנים החדשים של גלבוע/מעיינות, שזכו לתשואות רמות מהקהל המקומי. לקינוח הקבוצה הבוגרת (גלבוע-גליל) קיימה משחק אימון בו ניצחה את נהריה בתוצאה 92:77. ארצי פרטי, מנכ"ל גלבוע-גליל, אמר בסיום: "אין דרך יותר טובה לפתוח שנה חדשה מאשר אירוע כה חגיגי ומרשים בו היו שותפים הקבוצות הבוגרות ושחקני מחלקת הנוער. אין ספק שזו הייתה הפגנת כוח רצינית וייחודית ואנו מצפים כבר לפתיחת העונה בתקווה שתהיה לא פחות הישגית ומוצלחת מקודמתה".
 
פיתוח אורח חיים בריא למען העלאת איכות החיים בגלבוע!
לא רק הכדורסל בגלבוע החל בפעילותו, אלא גם מחלקת הספורט הרב-תחומי, בניהולו של שלומי אייל. גם השנה תאפשר המחלקה מגוון פעילויות ברמת החוג, הספורט קבוצתי וספורט אישי וכן תקיים אירועי ספורט לקהל הרחב. בין החוגים המתקיימים ניתן למצוא פעילויות מתחום: הסייף, טניס, אופנים, ג'ודו, התעלמות קרקע, ניווט ספורטיבי, כדורשת ועוד. השנה לראשונה יפתחו: חוגי כדורשת לבנות בכיתות ה'-ו' (יתקיימו בקיבוצים גבע ובית אלפא), תורחב פעילות הטניס ברחבי המועצה במסגרת הצטרפות הגלבוע למרכז הטניס הארצי, מסגרת "פרחי ספורט" תורחב ותכלול העשרה בתחום הרוגבי והסייף, ובנוסף, יוגדלו כמות נבחרות בתי הספר מהגלבוע, המתחרים בליגות ביתי הספר בתחומי אופנים, כדורסל, וכן בג'ודו, כאשר לראשונה תוקם נבחרת ביה"ס (בג'ודו) של בנות המגיעות מכפרי הגלבוע.
 
מטעם המועצה האזורית הגלבוע נמסר כי הם מבקשים לברך בחום ולשבח את כל העוסקים במלאכת הספורט בגלבוע- לכל הספורטאים והספורטאיות, המאמנים והצוותים המקצועיים הפעילים בכל המסגרות בגלבוע. במועצה מבקשים לאחל שתהיה להם שנה עשירה בחוויות מדהימות...!
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים