דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> עם הפנים לקהילה: הפועל גלבוע-גליל ביקרה את תלמידי ביה"ס עמק חרוד
 

קבוצת הכדורסל הבכירה מהגלבוע ביקרה בביה"ס "רימון" וביסודי עמק חרוד. התרגשות נרשמה אצל השחקנים המקומיים שוכמן, בן-צבי, סייג, גריליק, אביאל לוי וראובן שהעבירו את שנות ילדותם במגרש הכדורסל בעמק חרוד והעלו זיכרונות וחוויות מהמגרש
 

מחויבות לקהילה הינה חלק מהותי בדנ"א של קבוצת הכדורסל הפועל גלבוע-גליל. מיקום הקבוצה בפריפריה ובלב אזור חקלאי, מובילה לחיבור וחיבוק יוצא דופן בין הקבוצה לקהילה שבגלבוע. חיבור זו מתבטא בין השאר במחלקת נוער משובחת המאפשרת לילדי הגלבוע, להתמחות ולהתפתח בכדורסל, לאורך שנים רבות, כאשר בכל שלב תהיינה פלטפורמה של קבוצה מקומית המשחקת בליגה.
 
עובד נור, ראש המועצה: "ספורט בגלבוע זה לא רק הישגיות ומצוינות, זה קודם כל חינוך והנחלת ערכים. הפעילויות למען הקהילה הינם זכות קיומה של הקבוצה ולכן הם מתרחשים באופן טבעי ותדיר. יש לנו למעלה מ-1,300 שחקנים במחלקת הנוער הגדולה בארץ, ואנחנו שמחים להוות דוגמה לחממה לטיפוח מצוינות בקרב הנוער".
 
נדבך נוסך לחיבור הקבוצה לקהילת הגלבוע מתבטא בביקורים המיוחדים בבתי ספר בגלבוע, במוסדות ציבור ובתי חולים, ובקיום אימונים משותפים לשחקנים הבכירים מקבוצות הנוער גלבוע- מעיינות.
במסגרת תרומה זו יצאו שחקני גלבוע-גליל לסיור בבית הספר היסודי "רימון", במועצה השכנה, עמה יש שיתוף פעולה בתחום הכדורסל במועדון המשותף גלבוע-מעיינות. בהמשך היום הגיעו השחקנים אל אולם הכדורסל בעמק-חרוד והוצגו לעיני ילדי ביה"ס שקבלו אותם בהתלהבות ותשואות רמות. לרבים משחקני הסגל היווה הביקור חזרה אל האולם בו עשו את צעדיהם הראשונים בכדורסל. לסיור הצטרפו שחקניות קבוצת הנשים הפועל קרן גלבוע, שהשתתפו באופן פעיל בכל הפעילויות עם התלמידים.
 
בתום הצגת השחקנים והשחקניות, התקיימו משחקי ראווה של השחקניות עם נבחרת הבנות של ביה"ס עמק חרוד, ושל שחקני גלבוע-גליל מול נבחרות הבנים של עמק חרוד. שחקני גלבוע-גליל הציגו "שואו-טיים" שכלל ריחופי הטבעות (דאנקים) לסל לקול צהלות הילדים. בסיום הפעילויות הזמינו ראשי הקבוצה את התלמידים לבוא ולקחת חלק ולצפות במשחקי הקבוצות, באולם בגן-נר.

 

   


ארצי פרטי: "מה שמנחה אותנו, הוא הרצון שכל ילד או ילדה בגלבוע ישים לו מטרה וידבק בה, תוך שאיפה למצוינות, להשקעה, ולהתמדה. באותו כוח רצון, שאנו דוגלים בו- ניתן להגיע לפסגות". קפטן הקבוצה, חואקין שוכמן: "מאוד מרגש לבוא הנה, הזיכרונות עולים וצפים, משחקים בלתי נשכחים שהיו פה באולם, ומאוד מרגש לבוא ולשמח ילדי ביה"ס."
רכז הקבוצה, זיו בן צבי, נזכר אף הוא בזיכרונות מהאולם: "ממש כיף לחזור לאולם, היו לי בו הרבה רגעים משמחים וגם עצובים, וזו חוויה לבוא ולשחק עם הילדים.
"

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים