דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> עם הפנים לקהילה
 

עם הפנים לקהילה? הקבוצה של הקהילההפועל גלבוע-גליל מחבקת את וותיקי הגלבוע
 

מחויבות לקהילה הינה חלק מהותי בדנ"א של קבוצת הכדורסל הפועל גלבוע-גליל. מיקום הקבוצה, בלב אזור חקלאי, מובילה לחיבור וחיבוק יוצא דופן בין הקבוצה לקהילה שבגלבוע. חיבור זו מתבטא בין השאר במחלקת נוער משובחת המאפשרת (כמדיניות) לילדי הגלבוע להתפתח בכדורסל, לאורך שנים רבות, כאשר בכל שלב תהיינה פלטפורמה של קבוצה מקומית המשחקת בליגה.
 
בקבוצה החליטו לעלות שלב נוסף בחיבור לאוכלוסייה המקומית- משחקי הבית של הקבוצה יוקדשו לטובת חיבוק חם לוותיקים שייסדו את החבל ארץ המקסים- הגלבוע. אך לא רק וותיקים, בכוונת קברניטי הקבוצה לייחד את המשחקים הביתיים גם להעלאת קרנם וביטוי מחבק לבני נוער מהגלבוע אשר במעשים ובפעילותם, מוסיפים הוד והדר לחיי קהילת הגלבוע כולה.
 
עובד נור, ראש המועצה: "ספורט בגלבוע זה לא רק הישגיות ומצוינות, זה קודם כל חינוך והנחלת ערכים. הפעילויות למען הקהילה הינם זכות קיומה של הקבוצה ולכן הם מתרחשים באופן טבעי ותדיר. פעילות שכזו מטפחת זהות וגאווה ומשקפת היטב את אותם ערכי שוויון וכבוד בין בני האדם, שאנו כה מאמינים בהם, ומתנהלים לאורם".
 
הפעילות המרגשת החלה במהלך משחק שנערך (6.11) נגד עירוני נהריה. בהפסקה הקצרה שבסוף הרבע הראשון, קמו רבים מבין הצופים והריעו בהתלהבות ליחזקאל דרורי, מכפר יחזקאל שנבחר להיות הוותיק הראשון אותו מחבקת הקבוצה. דרורי (חזי) הוא בן 90 בחודש מרץ הקרוב (המון בריאות!), סבא ל-8 נכדים, ו-14 נינים. איש יקר שהקדיש את חיו לחקלאות (רפתן גאה), ולביטחון המדינה, כאשר בין השאר מתנדב באדיקות במשך 40 שנה "במתמיד"...
 
במהלך הטקס הקצר הוענק לדרורי, ע"י דודי בונפיל, סגן ראש המועצה, שי מטעם המועצה וצעיף הקבוצה של הגלבוע: הפועל גלבוע/גליל! המשחק עצמו התעלה לרמה גבוהה ומספקת כאשר הפועל גלבוע/גליל מנצחת את האורחים מנהריה בתוצאה המוחצת 73:92.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים