דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> עם הפנים לתושב!
 

עם הפנים לתושב!  מוא"ז הגלבוע בעיצומו של תהליך לגיבוש אמנת שירות, לצורך שיפור וייעול השירות הניתן לתושבים

מועצה אזורית הגלבוע מקדמת בשנתיים האחרונות, תכנית אסטרטגית אירגונית הכוללת שינוי מבנה הארגון ותהליכים מבניים למיסוד מדיניות פנים וחוץ והטמעת תודעת שירות. לאחרונה הגיע תהליך זה לאבן דרך משמעותית, כאשר בשיתוף מיוחד במינו שנוצר עם "מפעם עמק-יזרעאל", החלה פעילות לגיבוש אמנת שירות.
 
אמנת השירות, כשמה, מהווה אמנה שמגדירה את דרכי העבודה בין מחלקות המועצה לתושבים על מנת להבטיח שירות איכותי, תוך תאום ציפיות לגבי היקף השירותים וביצועם. אמנת השירות היא כלי ניהולי חשוב של המועצה והיא משרתת היטב את השגת אחד מהיעדים החשובים, שהוגדרו ע"י ראש המועצה עם כניסתו לתפקיד: שיפור וייעול השירות הניתן לתושבים. מי שמובילה את התהליך עם הנהלת הגלבוע היא דורית ליכט, יועצת ומאמנת ארגונית וותיקה, המלווה צוותי הנהלות להצלחה בארגונים וברשויות.
 
עובד נור, ראש המועצה: "תוך יישום תכנית אסטרטגית חדשה מובילה המועצה שינוי משמעותי בכל הקשור להתייעלות בניהול, בגישה ובאחריות. האמנה מגדירה את השירותים הניתנים על ידי המחלקות השונות במועצה, כאשר כל מחלקה מספקת רמות שירות לצרכי פיקוח ובקרה. אנו עושים זאת במטרה לשפר את איכות השירות לתושב לאורך זמן ולספק מידע על העשייה של הרשות".
 
גיבוש אמנת השירות הציף את הפעילות המיוחדת הנרקמת בין הנהלת מוא"ז הגלבוע, בהובלת ענת מור (מנהלת ארגון ואסטרטגיה), לבין מפעם עמק-יזרעאל, בהנהלתה של אלה אילת. שיתוף פעולה זה מוליד מחשבה ומשאבים רבים לצורך ייעול בהיקף וברמת השירות, וחיזוק הקשר בין המועצה לתושב. "למעשה, זו הפעם הראשונה בעשור האחרון שמתקיימת פעילות אירגונית, על בסיס תכנית עבודה בראייה ארוכת טווח במועצה אזורית הגלבוע, יחד עם המפעם האזורי". מסרה אלה אילת. "מהניסיון עם רשויות אחרות מבחן אמנת השירות הוא בעבודה מתמדת ועקבית לאורך זמן, הכוללת כלי מדידה ובדיקה להטמעתו"

 
ראוי להוסיף ולציין כי ההנהגה הנוכחית החליטה לתת דגש מיוחד לפעילות הפיתוח האירגוני ומקיימת בו זמנית מספר רחב של תכניות ופעילויות, כגון: תהליך אימון אישי למנהלים בכירים וסדנת העשרה למנהלי דרג ביניים, סדנת העשרה למזכירות, גיבוש משימות אירגוניות רוחביות ביוזמת המחלקות ופעילויות אירגוניות חברתיות, המשקפת יזומות בקהילה ומעורבות חברתית מוגברת
.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים