דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> עמדת הפקת "רב- קו בגלבוע
 
 

עדיין אין לכם רב-קו?  זה הזמן להצטייד בו.

אתמול החלה לפעול עמדה זמנית של חברת סופרבוס, להנפקת הכרטיס עבור תושבי הגלבוע.
בעקבות שאלות שעולות ריכזנו את מרבית המיידע לתושבים:
·        

 • רב-קו הוא "כרטיס חכם" שאותו ניתן לטעון בחוזה נסיעה לשימוש בכל אמצעי התחבורה הציבורית בישראל. עם תחילת פעילות "רכבת העמק", הוא הופך  לרלוונטי ביותר לתושבי הגלבוע שירצו לשלב בין הנסיעות בתחבורה הציבורית.

 • מעבר חופשי בין אמצעי התחבורה הציבורית יתאפשר רק באמצעות כרטיס רב-קו, והוא תקף למשך 90 דקות מרגע התיקוף הראשון. כרטיס הרב-קו ניתן לטעינה חוזרת, אין צורך להחליף אותו בסיום חוזה הנסיעה והוא יכול לשמש אתכם לאורך שנים.

 • אחרי שהנפקתם את הכרטיס ניתן לטעון אותו בכמה דרכים: אצל נהגי האוטובוס בקווים השונים, במכונות  האוטומטיות הפזורות ברחבי הארץ, ובתחנות המרכזיות.

 • לצורך הנפקת רב-קו יש להגיע לכל עמדה עם תעודה מזהה, וכן עם אישורי זכאות אם קיימים (כמו אישורים מביטוח לאומי/תעודת נכה / סטודנטים וכדומה). הנפקת כרטיס ראשון היא ללא עלות(!).

 • עמדת רב-קו הזמנית שנפתחה נמצאת מאחורי משרדי החברה הכלכלית גלבוע (משרדי האחזקה), אשר שוכנים בכניסה לגוש יעל (בסמוך למגרש הכדורגל של אסי-גלבוע).

 • העמדה פועלת היום (6.10), בשעות: 9.00-17.00, מחר (7.10) בשעות: 9.00-13.00 וביום ראשון (9.10) בשעות: 9.00-17.00.

 • יש להדגיש כי עמדה זו היא תוספת ושירות נוסף הניתן לתושבי הגלבוע. ז"א, היא לא במקום השירותים הניתנים ע"י גורמי התחבורה. מי שלא יספיק להגיע בימיים הללו, יוכל להיכנס לאחת מתחנות הרכבת (או תחנה מרכזית של אוטובוסים), ולהנפיק לעצמו כרטיס רב-קו.

  הנה באה הרכבת - מידע לתושבים

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים