דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> עמק-חרוד זכה להיכלל ברשימת התיכונים המצטיינים לשנת תשע"ז
 

 בית ספר מצטיין! ביה"ס עמק-חרוד זכה להיכלל ברשימת התיכונים המצטיינים לשנת תשע"ז 
 

מינהל החינוך בגלבוע התבשר על כך שביה"ס הרב-תחומי עמק-חרוד הוא בין התיכונים המצטיינים לשנת תשע"ז. בכך מצטרף עמק-חרוד לרשימה אקסקלוסיבית של 285 תיכונים מכל הארץ שנבחרו לבתי הספר המצטיינים בגין הישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים. בהודעה שפרסם משרד החינוך ניתן דגש לכך שהבחירה נעשתה תוך התמקדות בשיעור השיפור הגבוה ביותר, של כל הפרמטרים, ולא רק בהיבט של ציוני המבחנים.
 
"זו לא מפתיע אבל זה מעורר גאווה עצומה", אומר עובד נור, ראש המועצה. "בגלבוע מאמינים שהחינוך הוא התשובה האולטימטיבית לכל הבעיות ולכל האתגרים. מאידך, חינוך טוב הוא חינוך המתייחס לכל ספקטרום החינוך. זה מרגש לקבל הכרה, כי זה מספר לנו על גישה מערכתית הדואגת לכל התלמידים, ולא זונחת את המתקשים. נמשיך ונפעל ליצירת תמונה חינוכית מיטבית בתוך מערכות החינוך שלנו".
 
שר החינוך נפתלי בנט אמר לאחר פרסום רשימת בתי הספר "כי במסגרת הרפורמה התמונה החינוכית נקבעת על פי שורה של מדדים שנועדו לשקף את העשייה של בתי הספר. מתווה התגמול הדיפרנציאלי כולל שורה של מדדים חינוכיים שמציגים את מכלול העשייה המבורכת של המנהלים והמורים".
בהמשך לדברי השר יצוין כי מעבר לזכייה המכובדת, ייכלל כעת עמק-חרוד בין ביה"ס הזכאים למענקים ממשרד החינוך. המענק יועבר ישירות לצוותים החינוכיים, כאשר גובה המענקים נע בסכומים שבין 8,000-3,000 שקלים, וזאת ע"פ דירוג שנקבע מראש ובהתאם לרפורמת "עוז לתמורה", של משרד החינוך.
 
מי שהתרגשה אתמול במיוחד הייתה לילך שטיין, מנהלת בית הספר הרב תחומי עמק חרוד. לאחר שהתבשרה על מיקומו של ביה"ס אמרה "כי זה בזכות צוות מורים מסור ומיומן בצורה בלתי רגילה. הבחירה בנו אינה חד פעמית, ואנו מקפידים על שילוב מלא של תלמידי החינוך המיוחד בכל השנתונים. לכך יש לצרף פרמטרים נוספים בהם אנו מובילים, כמו שיעורי הגיוס לשרות משמעותי בצה"ל, אחוז הזכאים לתעודת בגרות, ואחוז המצטיינים בבחינות הבגרות. צוות בית הספר משקיע רבות בתחושת המוגנות וביחס אישי לכל תלמיד, ונמשיך בעבודה יסודית כדי להמשיך להיות מצוינים".
 
יאיר ילובסקי, ראש מינהל החינוך בירך את לילך שטיין וכל צוותי ההוראה בעמק חרוד ואמר: "מדובר בהישג נוסף של ביה"ס שחרט על דגלו מצוינות בכל תחום ופעילות ערכית למען החברה ולמען הקהילה בגלבוע. ברוח החזון החינוכי בגלבוע נמשיך לעודד ולטפח מצוינות המכילה את כל המתרחש בתוך כותלי בתי הספר, ובכללם- המבנים, הצוות החינוכי, התלמידים, ההורים והקהילה."
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים