דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> עקב מזג האוויר נדחה מרוץ אתגרי בגלבוע שתוכנן לחג שבועות הקרוב
 

עקב מזג האוויר נדחה מרוץ אתגרי בגלבוע שתוכנן לחג שבועות הקרוב
מועצה אזורית הגלבוע, רשות הטבע והגנים, וחברת סוויץ' צ'אלנג', קיבלו החלטה לדחות את "מרוץ אתגרי בגלבוע", אירוע בן היומיים, שתוכנן בחג שבועות הקרוב. הסיבה העיקרית לדחיית המרוץ תלויה בעומס החום החריג הצפוי לשרור באזור בתחילת חודש יוני.
 
במוא"ז הגלבוע ביקשו לא לקחת סיכון מיותר וזאת מתוך שילוב תנאי מזג האוויר והמסלול המתוכנן למרוץ האתגרי, הכולל מסלול של 9 ק"מ ובו 15 מכשולים מאתגרים ביותר (ביניהם פירמידות טיפוס, פיגומים ל"הליכת קופים" וכמובן המון בוץ), שבסיומו אף נדרשים המשתתפים בטיפוס מאומץ על הר הגלבוע.
 
בנוסף, נעתרו בגלבוע לבקשת רשות הטבע והגנים, השותפה בגן הלאומי  מעיין-חרוד, לדחות את האירוע בשל עומסי תנועה חריגים וקשיים בקליטת הקהל, וזאת על רקע הצפי של הגעת נופשים רבים לגן-הלאומי מעיין חרוד במהלך חג השבועות.  
 
על פי הערכות ראשוניות יתקיים האירוע לקראת חודש נובמבר הקרוב, כאשר בכל מקרה הכוונה היא לקיימו עוד במהלך שנת 2017. במועצה מדגישים כי הם כבר יוצרים קשר עם כל הנרשמים לאירוע, כאשר הם כמובן יוכלו לקבל החזר כספי מלא או לשמר את מקומם באירוע שיתקיים.
 
במוא"ז הגלבוע מדגישים כי "לאור העובדה כי הגלבוע הוא הבית הטבעי לפעילות אקסטרים, אין לנו ספק שאירוע המתוכנן, כמרוץ האתגרי, יתקיים לקראת חודש נובמבר. יחד עם זאת יש לנו אחריות לשלום המשתתפים ולא נסכנם לשווא. במקביל פתחנו את ההרשמה לפסטיבל הכדורים הפורחים שיתקיים השנה ב: 3-4 באוגוסט. אנו מזמינים את הציבור ואת תושבי הגלבוע לבוא ולהשתתף בחוויה הייחודית, באחד מהאירועים הססגוניים ביותר שמתרחשים בקיץ, בו מתקיימת תעופת כדורים פורחים על רקע נופיו המרהיבים של ההר ויערותיו, העמק ושדותיו"
.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים