דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> פרויקט פר"ח גם בכפרים
 
 
 
המלגות יוענקו לסטודנטים ערבים שיתנדבו בקהילה

 
פרויקט החונכות המוכר והידוע חוזר ובגדול לכפרי הסביבה, אחרי היעדרות של כמה שנים טובות. פר"ח מערב אלפי סטודנטים בפעילות של חונכות לילדים הזקוקים לעזרה לימודית ורגשית. החונך מעניק לילד תשומת לב אישית, טיפוח ודגם חיובי לחיקוי ובכך מסייע לילד לממש את הפוטנציאל הגלום בו, לפתח הערכה עצמית חיובית ולשגשג.
"השנה פועלים במוקייבלה 36 סטודנטים שמקיימים שלל פעילויות לילדים וכן מפעילים מרכז למידה 'אחד על אחד' עם החניכים שמתקשים" אמר רכז הפרויקט, אחמד אלבוחירי. "המועצה האזורית גלבוע, בראשותו של דני עטר דחפה את הפרויקט החשוב הזה בחזרה אל הכפרים ששיוועו לכוח צעיר, מלומד ונמרץ שיתרום בחזרה לקהילה" הוסיף אלבוחירי.
יש לציין, כי הפרויקט שפועל בנקודות שונות בכל רחבי הארץ מעניק לסטודנטים בתמורה לפעילותם המגוונת, מלגה, שיכולה לסייע להם בתשלום שכר הלימוד. "אנו שמחים שסטודנטים תושבי הכפרים, בני הגלבוע, הם חלק ממערך הולך וגדל של מעורבות חברתית אצלנו במועצה. נמשיך לסייע כמה שניתן לכל ילדינו במרחב על מנת שירכשו השכלה גבוהה ויחזקו את היישובים" אמר ראש המועצה, דני עטר. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים