דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> פרס החינוך המחוזי לגן אורנים שברם-און
 

טקס הענקת הפרס במעמד ראשי רשויות ובכירי משרד החינוך

פרסי מצטייני החינוך של המחוז הצפוני במשרד החינוך, הוענקו אתמול (9.5) ל- 3 רשויות צפוניות, 7 מוסדות חינוך ו- 10 אנשי חינוך בולטים. בין הזוכים הבולטים היה גן אורנים המצטיין המגיע מהיישוב רם און. נרגשת מהמעמד עלתה לקבל את הפרס הגננת יפעת שקד, כשהיא מלווה ע"י ראש המועצה, עובד נור, וראש מינהל חינוך בגלבוע, יאיר ילובסקי.
 
למעלה מ- 400 משתתפים, דוברי עברית וערבית ובהם ראשי רשויות, מנהלי אגפי חינוך, מפקחים, מנהלים, אנשי חינוך והוראה ובני משפחה, לקחו חלק בכינוס שנערך בעפולה. הטקס שהתקיים אתמול מהווה "כחזרה גנרלית" לגן-אורנים, כאשר יפעת וצוות הגן יגיעו בקרוב לטקס השנתי של משרד החינוך, ובו הם יקבלו מידי שר החינוך, את פרס החינוך הארצי לשנת 2016. זכייה יוקרתית זו מגיעה בהמשך לזכיית גן-אורנים בפרס החינוך של מחוז הצפון. 
 
ד"ר אורנה שמחון, מנהלת המחוז, כתבה בין השאר ליפעת שקד: "תחת הנהגתה של יפעת מתנהל הגן בגישה "דיאלוגית" המציבה את הילד כשותף לתכנים. בכך היא וצוותה מעודדת את סקרנותם של הילדים, פותחת בפניהם מגוון רחב של אפשרויות ומאמינה בעבודה תהליכית, מתמשכת וחווייתית המזמנת קבלה ויצירה..."
 
עובד נור, ראש המועצה, ברך את יפעת שקד, והודה לכל הגורמים במשרד החינוך. ראש המועצה ציין כי "למרות תכנית התייעלות שנדרשנו לה, הקפדנו להציב את החינוך בראש סדרי העדיפויות. אנו גאים ביפעת וצוותה, וגאים לא פחות על יישום החזון החינוכי בגלבוע, המוביל לאיכות פדגוגית פורצת דרך"
.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים