דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> ציון יום הבטיחות בדרכים
 
 
 
ראש המועצה, עובד נור, ראש מינהל החינוך, יאיר ילובסקי ומנהלת בית הספר היסודי עמק חרוד, ליאורה דותן ציינו השבוע (3.11) את היום הארצי לבטיחות בדרכים, כשהם מלווים את תלמידי בית הספר בדרכם, וחוצים עמם את מעבר החצייה הסמוך לשער בית הספר.

ראש המועצה נור וראש מנהל החינוך ילובסקי מחלקים צמי
ראש המועצה נור וראש מנהל החינוך ילובסקי מחלקים צמידים זוהרים לילדים

התלמידים קיבלו צמידים זוהרים ליד ועליהם נכתב "הולכים על בטוח", במטרה לעלות את המודעות לחצייה בטוחה. ראש המועצה שוחח עם ההורים הבית ספרי והמלווים ובחן את הסדרי הבטיחות הקיימים.

נור: "העברנו בקשה למשרד התחבורה לתקצב תכנית הסדרי בטיחות במקום. מבחינתי בציון היום ישנה אמירה משמעותית לכך שאנו רואים חשיבות להגברת המודעות לבטיחות בדרכים בקרב התושבים, הן בחציית כבישים והליכה בטוחה בדרכים והן בשמירה על כללי בטיחות של נהגים המשתמשים בדרך".
ראש המועצה נור צועד בבטחה במעבר חצייה עם תלמידי עמ
 ראש המועצה נור צועד בבטחה עם ילדי עמק חרוד  במעבר החציה

על פי נתונים שמסרה הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, במדינת ישראל הולכי הרגל מהווים כשליש מההרוגים בתאונות הדרכים. "הורדת מספר ההרוגים בתאונות דרכים בכלל ומספרם של ההרוגים, הולכי הרגל בפרט הינה משימה לאומית ממדרגה ראשונה, לכן הוחלט כי השנה יעמוד השבוע בסימן "הולכים על בטוח" ומטרתו העלאת המודעות לבטיחות בדרכים בכלל ולבטיחותם של הולכי הרגל בפרט". 

תלמידה עמק חרוד מציגה לראווה את הצמיד הזוהר
תלמידה עמק חרוד מציגה לראווה את הצמיד הזוהר
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים