דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> קמחא דפסחא בגלבוע
 

רוח הגלבוע: למעלה מ- 300 חבילות מזון ועוד שוברי קניית מזון, נתרמו וחולקו על ידי מאות מעובדי ותושבי המועצה במבצע קמחא דפסחא

עובד נור: "זאת רוח הגלבוע, של קהילה חמה ותומכת. עם הרוח החיובית הזו והחיבוק החם של הקהילה הבטחנו מצב בו תוכל כל משפחה לחגוג החג מתוך חירות ושמחה אמתית"

 מבצע מרגש ומרשים של מוא"ז הגלבוע הגיעה לשיאו כאשר למעלה מ-300 חבילות מזון וכ-300 שוברי קנית מזון, חולקו עבור משפחות המוכרת במחלקה לשירותים חברתיים, וזאת לקראת חג הפסח הקרב. במהלך המבצע נאספו תרומות מזון וכסף מעשרות נדבנים ותורמים, שהתגייסו למען תושבי הגלבוע. מבצע "קמחא דפסחא" בגלבוע רוכז ע"י דודי בונפיל (מ"מ ראש המועצה), ראש מינהל שירות לתושב, והוא כלל פעילות של איסוף מזון בגני הילדים ובתי הספר, ועוד אלפי מוצרים שנאספו על ידי המועצה והובלו למרכז יעל בגלבוע. החקלאים והמפעלים התגייסו אף הם ושלחו משטחים על גבי משטחים של ירקות טריים, אשר מועברים למשפחות נזקקות ולניצולי שואה החיים בגלבוע.
 
"רוח ההתנדבות בגלבוע לא רק שאינה דועכת משנה לשנה אלא אף מתעצמת ומתרחבת". אמר עובד נור, ראש המועצה. "זאת רוח הגלבוע, של קהילה חמה ותומכת. עם הרוח החיובית הזו והחיבוק החם של הקהילה הבטחנו מצב בו תוכל כל משפחה לחגוג את החג מתוך חירות ושמחה אמתית. תודות גדולות לתורמים ולנדבנים הרבים, על רוחב הלב והנתינה, ולכלל עובדי המועצה והתושבים, שהתנדבו באופן יוצא מן הכלל".
 
אתמול הגיע רגע השיא של המבצע, וראש המועצה, עובד נור, יחד עם חברי הנהלת המועצה הצטרפו לעשרות עובדי המועצה, ונטלו חלק בסיום שלב הכנת חבילות המזון. אותם חבילות פוזרו באופן מסודר והגיעו לייעדם, כך שאותם משפחות יוכלו להשתמש בהם לקראת החג המתקרב. כל חבילה כוללת קרוב ל-30 מוצרים (!) כולל שתיה, מצות ומגון עצום של סוגי פירות, ירקות ותבלינים. הפעילות אתמול גם סיכמה שבוע של פעילות מרגשת במהלכה הגיעו מאות מעובדי המועצה יחד עם מתנדבים ופעילים מכל רחבי הגלבוע לעזור במלאכת האריזה והתרומה.


 
"לקראת חג הפסח, בו נטל ההוצאות בכל משפחה עולה, חשוב לנו להבטיח מצב בו שמחת החג לא תפסח על אף בית, ובעיקר לא על משפחות מעוטות יכולות, ניצולי שואה, אלמנות וקשישים". מוסיף דודי בונפיל, סגן ראש המועצה, אשר ביקש בדבריו להדגיש את הכרת הטוב לכל הגורמים שאפשרו למבצע זה להתקיים. "מרגש במיוחד היה לראות את הנציגים מכל גופי המועצה ומוסדותיה, שהגיעו בהמוניהם לסייע באריזה ובפיזור החבילות. אני מודה בחום לתורמים הרבים, שתרמו מכל הלב לתושבי הגלבוע". 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים