דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> קפה תרבות בגלבוע
 
 
 
השבוע התקיימה ההרצאה האחרונה שסיימה את סדרת ההרצאות שהפיקו מחלקת התרבות במועצה אזורית הגלבוע וחוג העמקים  - "קפה תרבות". במסגרת סדרה זו, הגיעו לגלבוע מרצים מעניינים ומובילים בתחומים שונים, ומשכו צופים רבים. סדרת ההרצאות התקיימה במועדון החברים במושב ברק .
בין שלל ההרצאות ניתן לציין את דורון שפר- כדורסלן העבר עם סיפור חיים אישי – "משחק החיים", יעל פפר–בת זוגו לשעבר של גואל רצון ורוני לייבוביץ האופנובנק המפורסם.
סדרת ההרצאות נחתמה השבוע בהרצאתו של ד"ר עוזי גוטרמן בנושא פסיכולוגיה חיובית.  למפגש הגיעו עשרות מתושבי העמק שבאו לשמוע מקרוב על המאמץ שנדרש כדי ליישם את ארבעת המרכיבים החשובים בחיים לשיטתו של גוטרמן : זרימה, הרגלים, מיומנות והכרת תודה.

עובד נור, ראש המועצה: " מבחינתי ההשקעה בתרבות שווה להשקעה באיכות החיים בקהילה. המועצה נמצאת בתנופת פיתוח מואצת, כל יישובי המועצה נמצאים בהרחבה וקולטים תושבים חדשים וצעירים, וצרכני התרבות הם רבים".

מנהלת מחלקת התרבות במועצה אזורית הגלבוע, גלית ברגיל, ביקשה להודות לצוות התרבות שבמושב ברק, וציינה את שיתוף הפעולה הפורה, הכנסת האורחים והעזרה בהעמדת תכנית מעניינית ומרתקת.
ברגיל אמרה עוד: " בימים אלו, אנחנו עובדים על סדרת הרצאות נוספת לאור הצלחת הסדרה שהסתיימה. אין לי ספק שגם אלו ימשכו את צרכני התרבות 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים