דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> ראש המועצה עובד נור בביקור רה"מ נתניהו והשר בנט בטמרה שבעמק
 

ראש הממשלה ושר החינוך פותחים את שנת הלימודים תשע"ז, בביה"ס "טמרה - העמק"

פתיחה חגיגית במיוחד נכונה לתלמידי תלמידי בתי הספר וילדי הגנים של המועצה האזורית הגלבוע, החוזרים לפקוד את ספסלי הלימודים, וזאת על רקע החלטתו של רה"מ מר' בנימין נתניהו, ושר החינוך, מר' נפתלי בנט, לפתוח את שנת הלימודים תשע"ז בגלבוע.
השניים הגיעו לטקס פתיחת השנה שיערך בביה"ס היסודי
"טמרה - העמק", השוכן בישוב טמרה (יזרעאל). במהלך הטקס אמר עובד נור, ראש המועצה: "עם כל הכבוד לכולנו, מכובדי ראש הממשלה וכבוד שר החינוך, ביום חג זה, כל הכבוד הוא לילדנו. ואני מבקש להקדיש להם את כל הבמה.

אנו רואים כבוד גדול בבחירתם של רה"מ ושר החינוך לפתוח את שנת הלימודים תשע"ז, כאן אתנו בגלבוע.
כאן בחלקת האלוהים הקטנה שלנו בגלבוע, אנו מקיימים תיקון עולם, בחינוך ערכי- והצמחת דורות של תלמידים, לחיי אחווה, אחדות גורל ושותפות.
קהילת הגלבוע מתגאה בתעשייה טכנולוגיית מהמובילות בארץ ובעולם.
אותה תעשייה שמובילה אותנו לפריצות דרך בתחומי הרפואה, הרובוטיקה, והאלקטרוניקה. ללא ספק בתעשייה טכנולוגית טמונה ההזדמנות, למימוש החזון והיתרון הישראלי בעולם.
מגיע לילדנו אלה בגלבוע להיות תעשייני העתיד! יש בכוונתנו לפעול למיצוי ההזדמנות הזו ויש רק דרך אחת לעשות זאת: חינוך הוא התשובה לכל השאלות!

 

אני קורא בזאת לך כבוד ראש הממשלה ולך שר החינוך, להצטרף אלינו ולתמוך בקידום וטיפוח החינוך הטכנולוגי בגלבוע, לצד המשך הגשמת החינוך הדמוקרטי והערכי!
יהיה בכך תרומה מכרעת ואמתית עבור תושבי הגלבוע. ויהיה בכך אות ומופת להצבת הפריפריה במרכז, לא בלשון מליצה, כי אם במעשיים מהותיים שיקרבו ויגשרו על המרחק בין יישובי הספר אל הארץ במרכז.
שתהייה שנת לימודי פוריה, מצמיחה ומנהנה לכולנו!"

תמונות מפתיחת שנת הלימודים בביה"ס טמרה שבעמק: 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים