דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> רוגבי יזרעאל גלבוע: דור ההמשך
 

הגלבוע ממשיך להוביל בארץ בתחום הרוגבי!

 

בסוף השבוע האחרון התקיים טורניר הנוער הארצי ה-3 לעונה זו, בקיבוץ יזרעאל. הטורניר מחלוק ע"פ גילאים, החל מגיל 8 ועד 18, כאשר הקבוצות מהגלבוע מפגינה עליונות מרשימה. בגילאי הילדים (עד 12) התקיימו משחקים
בין רוגבי יזרעאל-גלבוע ורוגבי "הדרים" מתל מונד. המשחקים היו ספורטיביים ומהנים, לשחקנים ולצופים שהגיעו לדחוף ולעודד את הילדים. בכל המשחקים ניצחו שחקני יזרעאל-גלבוע שהפגינו יכולת גבוה והראו שיש מקום לאופטימיות לעתיד הרוגבי בגלבוע. בגילאי הנוער (עד 18) מתחרים בשיטת טורנירים המתקיימים כל חודש. בטורניר משתתפות 15 קבוצות ביניהם כאלו המגיעות מת"א, רעננה, מנשה, כפר מע'אר, תל מונד וכדומה.
גילאי 14- המקומיים מיזרעאל סיימו במקום הראשון כאשר הם מנצחים בגמר את הקבוצה ממע'אר, בתוצאה 35-5. את הגביע הניף הקפטן לידור נניקשווילי מקיבוץ יזרעאל, ולמצטיין הטורניר נבחר גל גולדנברג מרם- און.
גילאי 16- נציגינו ניצחו בפעם הראשונה העונה את קבוצת "הממוטות" מנשה וזכו במקום הראשון עם ניצחון בגמר 10-5. הקפטן יובל פלד(רם-און) זכה להניף את הגביע והמצטיין היה ארי אפרים (בית השיטה). גילאי 18- שתי הקבוצות מיזרעאל, שהשתתפו בטורניר, הצטיינו עד שנפגשו...בגמר! את הניצחון קטפה קבוצת התכלת שניצחה 25-10 את השחורים. הקפטן יותם שולמן (רמת-צבי) הניף את הגביע והמצטיין אביב בן-דב (רם-און). הטורניר הבא ב-7.1.17 בקיבוץ גן שמואל, ותושבי הגלבוע יותר ממוזמנים להגיע, לעודד ולתמוך בדור העתיד של הרוגבי בישראל. תודה לצחי רייזל על התמנות המעולות. 
Reizel Tsahi-photography

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים