דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> רכבת העמק המיתולוגית עולה על הפסים!
 

תושבי הגלבוע,
באו נעשה סדר בכל מה שקשור לנסיעה ברכבת העמק, וזאת בהמשך לפניות שקיבלנו השבוע:
לאורך מסילת העמק שהוקמה בין חיפה לבית שאן, נבנו ארבע תחנות רכבת חדשות מתוך שש תחנות שתוכננו על תוואי הקו: בית שאן, עפולה, מגדל העמק-כפר ברוך, ויוקנעם-כפר יהושוע.
משרד התחבורה בראשותו של השר ישראל כץ, החליט כי בתקופת ההרצה של הרכבת שתחל בערב סוכות, ה-16 באוקטובר 2016, ועד לתחילת פעילותה הסדירה ב-4 בנובמבר 2016, ניתן יהיה לעלות בכל אחד מתחנות רכבת העמק ולנסוע בחינם לכל יעד בארץ. הדבר כולל כמובן את כל תושבי הגלבוע. פשוט להגיע לתחנה! הנוסעים יקבלו כרטיס נסיעה הלוך ושוב, ללא תשלום בעמדות הכרטוס של הרכבת.
בתום תקופת ההרצה ניתן יהיה לנסוע ללא תשלום (הלוך ושוב), במשך שלושה חודשים ברציפות, מתחנות רכבת העמק, לכל יעד בארץ (וזאת באמצעות הוצאת כרטיס רב-קו). למעט תחנת כפר יהושוע, שם תתאפשר נסיעה חינם רק לתושבי הסביבה.
בתום שלושה חודשים של נסיעה חינם תינתן הנחה של 50% (הלוך ושוב), במשך שנתיים נוספות, לכל הנוסעים שיעלו בכל אחת מתחנות רכבת העמק (למעט, תחנת חיפה וכפר יהושע) ולכל יעד בארץ.
כמו רבים באזור אנו שמחים ושבעי רצון מהמאמצים וההשקעה בקו החדש שיש בה השקעה משמעותית בקידום הפריפריה ושיפור ניכר בתחום התחבורתי לאזור כולו. אם זאת נדגיש את דברי עובד נור שאמר בטקס לפני כחודש "כי מבחינתו המלאכה תושלם כשתקום תחנה בגלבוע. חלק ניכר מהקו החדש עובר בשטח המועצה, והקמת תחנה בגלבוע תהיה החיבור והקידום המשמעותי, שישרת את כל תושבי העמק ויחבר כהלכה את אזורי התעשייה המתפתחים בסמוך לקו הרכבת. נמשיך לשקוד ולפעול מול כל הגורמים למען הקמת תחנה ובכך ליישם נכונה את אותה מערכת הסעת המונים המחברת בין אזור צפון מזרח המדינה, למטרופליין של חיפה והמרכז"
.


לפרטים נוספים לחצו כאן

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים