דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> שחקני הרוגבי של יזרעאל/גלבוע מככבים במשחקי המכבייה במסגרת נבחרות ישראל
 
משחקיי הרוגבי במכביה שהחלו השבוע, הם הזדמנות טובה לעדכן בייצוג הנרחב של מועדון הרוגבי יזרעאל-גלבוע בנבחרות הנוער והבוגרים של ישראל.
בנבחרת הנוער של ישראל מייצגים לא פחות מ- 17 שחקנים מהמועדון (!) מתוכם 15 מיישובי המועצה, על פי החלוקה- מקיבוץ יזרעאל: בני ברוסטיין, זהר באום, יהל רוזיליו. ממושב רם-און: נבו אנגל, רן וגל בן יהודה, הדר ארזי, אביב בן-דב. מרמת צבי: יותם שולמן, עומר לוינסון, נועם רוזיליו. מעח"מ: גיל סורקין (קפטן הנבחרת), עומר סבוראי. עח"א- עידו גרדי. ביה"ש- איתי המאירי). מאמן הנבחרת הוא אמיר בויטלר מיזרעאל (המשמש גם מאמן הבוגרים של המועדון) ועוזרו בן קירשברג גם כן מיזרעאל. הצוות הרפואי כולל את החובש עמרי זילס והפיזיותרפיסטית אליתה מור, שניהם (מיותר לציין) מיזרעאל!
 
משחקי הרוגבי במכביה מתקיימים ב-2 פורמטים: שביעיות ומשחקיי ה-15. הכוונה היא לכמות השחקנים הנמצאים על המגרש בעת המשחק. מאז תחילת התחרויות השחקנים הצעירים עושים חייל, ובטורניר השביעיות שפתח את המכביה סיימה נבחרת ישראל במקום השני אחרי ארגנטינה.
במשחקיי ה-15 של הנוער השליטה של שחקניי ישראל בינתיים אבסולוטית, לאחר 2 ניצחונות משכנעים על דר"אפ 17-5 ועל ארגנטינה 41-7, הבטיחו השחקנים את השתתפותם במשחק הגמר שיערך ביום חמישי הקרוב (13.7) בשעה 19:00 באיצטדיון בוינגייט.
 
מקורבים לנבחרת ישראל אומרים כי "המטרה הראשונה הייתה להגיע לגמר והיא בוצעה כהלכה. כעת נותר לשחקנים לעלות על המגרש להילחם ולהביא את מדליית הזהב לראשונה לנבחרת הנוער. בואו לעודד ולהיות שותפים לחוויה!"
 
הנבחרת הבוגרת בנויה אף היא ברובה משחקני המועדון יזרעאל-גלבוע, כאשר לא פחות מ- 8 שחקנים מהסגל באים מהגלבוע! כמו הצעירים גם הנבחרת הבוגרת סיימה במקום השני בטורניר השביעיות לאחר הפסד בגמר לדרא"פ. במשחקיי ה-15 שחקניו של המאמן רענן פן, הפסידו במשחק צמוד לנבחרת ארה"ב ויפגשו ביום שלישי (11.7) את ארגנטינה לקרב על העלייה לחצי הגמר. במכביה הקודמת זכו הבוגרים במדליית הזהב והשחקנים יעשו הכול על מנת לשחזר את ההישג ולהשאיר את הזהב בבית. גם להם נשלח בהצלחה במשחק המכריע בחצי הגמר, מתוך שאיפה כי ביום א' (16.7) הם ישחקו במשחק הגמר שיסיים את טורניר הרוגבי במכבייה.
 
בהנהלת מוא"ז הגלבוע ביקשו לאחל בהצלחה לנבחרות ולשחקנינו מהגלבוע: "הפגנתם יופי של טורניר ואתם ממלאים אותנו בגאווה. תמשיכו לייצג את עצמכם, את המדינה וגם אותנו בכבוד! בהצלחה רבה!"
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים