דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> שלל מחמאות וביקורת חיובית לגלבוע על הנחלת ויישום מיטבי של התוכנית הלאומית *360
 

"בזכות התנהלות מוא"ז הגלבוע הבנו מהם הדברים החשובים והמשמעותיים ביותר בתכנית הלאומית, והדבר יישרת אותנו היטב בהמשך"
שלל מחמאות וביקורת חיובית לגלבוע על הנחלת ויישום מיטבי של התוכנית הלאומית *360

משלחת מטעם הנהלת מוא"ז הגלבוע הגיע אתמול (25.4), לוועדת היגוי מחוזית של התכנית הלאומית *360, לצורך בקרת פעילות שנתית,  והצגת היעדים ודרכי ביצוע לפעילות המתוכננת לשנה הקרובה, וזאת כחלק מתהליך פיקוח ואישור תקציבי הפעילות.  

המשלחת כללה מנהלי המחלקות במועצה, והיא הובלה ע"י ענת מור, מנהלת אסטרטגיה וארגון בגלבוע, אשר מוגדרת כממונה ישובית *360. כבר בתחילת הפגישה ציינו הגורמים המפקחים את נחת רוחם מהתנהלות הגלבוע בשנה האחרונה. התכנית, אשר קיימת משנת 2007, לא התנהלה כיאות בגלבוע, ובשנה האחרונה ניתן האות למהפך כולל בגישה ובניהול התכנית. תחת שרביטה של ענת מור ואתי מזרחי (ממונה ישובית 360), החל תהליך של קידום תכניות רבות הנכללות בסל האפשרויות שמציעה התכנית הלאומית *360.

הגדילה לעשות עפרה פיישביין הממונה המחוזית של התכנית הלאומית כאשר אמרה: "בזכות ההתנהלות הנוכחית של מוא"ז הגלבוע הבנו מהם הדברים החשובים והמשמעותיים ביותר בתכנית הלאומית. בשל מורכבות התכנית ואופן תפעולה, יישומה יכול להתקיים בצורה מיטבית רק ברשויות בהם קיימת מעורבות פעילה של ראש הרשות והממונה הישובית לצד האנשים אשר הופקדו על ידו. השיעור החשוב שלמדנו בזכות הגלבוע יישרת אותנו היטב בהמשך, בהבנות שנציג לרשויות אחרות".

תכנית *360 נועדה לחולל שינוי מקיף בהתמודדות ובדרכי הטיפול של החברה הישראלית עם ילדים ובני נוער בסיכון ומשפחותיהם. במסגרת התכנית בגלבוע, מקודמות כ-9 תכניות שונות, ביניהם "נתיבים להורות", "מרכזי למידה שכונתיים", "טיפול באומנות" וכדומה. אותם גורמים מפקחים מטעם 5 משרדי הממשלה, ביקשו להביע גם את התרשמותם מכך שבפרק זמן קצר (פחות משנה!) הצליחו בגלבוע לעשות שינוי משמעותי שהוביל ליצירת תשתית בריאה, וניצול אופטימלי של המשאבים והתקציבים שהותאמו לצרכים, ובכך מעניקים שירות איכותי לתושבים. נכון להיום מטופלים דרך התכניות השונות למעלה מ-500 ילדי הגלבוע ועוד כ-400 מבוגרים, כאשר ע"פ התכנון לשנים הקרובות, יתרחבו השירותים הניתנים באופן מדרגי וקבוע.

אנקדוטה מקסימה התנהלה במהלך הפגישה, כאשר ראש המועצה, עובד נור, טרח לשלוח פרחים וברכה כתובה למנהלות התכנית בגלבוע, תוך שהוא מציין את הערכתו וגאוותו על הפעילות המסורה למען רווחת תושבי יישובי הגלבוע ושגשוגם. הדבר אף הוביל את רחל ברנע, מנהלת השירותים החברתיים, להזיל דמעות התרגשות והכרת תודה על הערכה של הנהלת המועצה להתנהלות המחלקה..

 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים