דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> שלל מחמאות וביקורת חיובית לגלבוע
 

שלל מחמאות וביקורת חיובית לגלבוע על יישום מיטבי של תכנית ההתייעלות

בועז יוסף, ממונה מחוז צפון במשרד הפנים הגיע שבוע שעבר לביקור עבודה ראשון במועצה אזורית הגלבוע, מאז נכנס לתפקידו לפני כשלושה חודשים. ביקורו נועד לצורך היכרות מעמיקה עם המועצה והוא כלל פגישת עבודה עם ראש המועצה, עובד נור, והנהגת המועצה.
 
ממונה המחוז שיבח את ראש המועצה, ואת מנהלת מטה האסטרטגיה במועצה שביחד עם הגזבר והנהלת המועצה פועלים למען תושבי המועצה תוך הקפדה על תקציב מאוזן ואחראי, ותוך הגדלת מקורות ההכנסה ופיתוח מנופי צמיחה, והכול בזמן חסר תקדים.
 
בועז יוסף מגיע לתפקיד ממונה המחוז, לאחר שצבר וותק רב וניסיון עשיר בניהול תקציבי רשויות, וככזה הוא הביע את אמונו וסיפוקו מהצלחת המועצה לעמוד באבני הדרך של תכנית התייעלות, שהחלה לפני כשנתיים. כזכור התחילה מוא"ז הגלבוע את תכנית ההתייעלות בגרעון מצטבר של כ- 70 מיליון שקל, כאשר מתוך זה קרוב ל-46 מיליון שקל הם בצ'קים לספקים שפוזרו במהלך השנים האחרונות. תכנית ההתייעלות בגלבוע כללה קיצוץ חד ושאפתני בהוצאות, בסדר גודל של כ-15 מיליון שקל, מתן מענה הולם לבעיית התזרים, תרומת העובדים ממשכורתם, וצמצום דרמטי בחוב של 46 מיליון ש' של הצ'קים שפוזרו ללא כיסוי.
 
בפגישה שהתקיימה במועצה הוצגה בפני ממונה המחוז תכנית הפיתוח האסטרטגית המרשימה במועצה, יחד עם ההשקעות הגדולות של המועצה בתשתיות ומפעלי חינוך ותרבות.
עובד נור: "הביקור של ממונה המחוז בועז יוסף היה חשוב מאד. הממונה קיבל סקירה על צמיחת היישובים ועל תנופת הפיתוח בחינוך, התרבות והספורט, וכן תכניות המשמעותיות לכלכת האזור. בועז יוסף מביא אתו ניסיון משמעותי, חשיבה פתוחה ויצירתית ותבונה רבה. הוא התרשם מאד מהקיף ואיכות הפעילות במועצה וימשיך לסייע בכל בחשיבה ובמעשה".
 
בועז יוסף, ממונה מחוז הצפון הנכנס, שימש עד למינויו כגזבר המועצה האזורית עמק הירדן. בעברו, שימש כחבר ועדות בשלטון המקומי, ובין היתר, בוועדה הציבורית לרפורמה בארנונה. בסמכות מחוז הצפון במשרד הפנים 94 רשויות מקומיות, ברובן רשויות מיעוטים, אשר פועלות בשיתוף פעולה עם משרד הפנים לשמירת איזון תקציבי שוטף ומצטבר וכמו כן, לפיתוח מנועי צמיחה כלכליים וחברתיים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים